Otel odalarına Türk hamamı yaptı turistler akış ediyor

Bursa’üstelik butik otel açan işletmeci otel odalarına Türk hamamı yaptı, turistler bunaltıcı ilişki gösteriyor.

Uzun yıllar otelcilik sektöründe çalıştıktan bilahare butik otel işletmeye değişmeyen veren Atilla Malumat, çarkıt Bursa surlarının bulunduğu Tophane sırtlarında kendine 9 odalı butik aynı otel açtı. Malumat, odaların ikisine Türk hamamı yaptırınca sıcak kültürünü haddinden fazla dost yabancı turistler geceliği 210 Euro olan bu odalara dokunaklı bağlam göstermeye başladı.

Dünyanın ayrımlı şehirlerinden binlerce turisti ağırladığını rapor fail girişimci Atilla Bilgi gördüğü ilgiden berenarı mutlu. Şehre gezmeye mevrut turistler bu otelde konakladıklarında Isıdam sefası yaşama şansı bile buluyor.

Bursa’nın hamamlarıyla adlı aynı kent olduğunu tabir fail Atilla Bili, “Tığ bu oteli yaparken sıcak kültürünü ön plana çıkartmak istedik. Otelimizde mecmu 9 dide var bunlardan 2 tanesine Türk hamamı ekledik. Bunun rabıta çekeceğini düşündük. Elhak üstelik anca oldu. Alelhusus turistler bu odalara iri bent gösteriyor. Ecnebi turistler geldiklerinde sıcak istiyorlar.

Bizde onlara bu imkanı odalarında sunmuş oluyoruz. Bu odalarımızın geceliği 210 Euro. Dünyanın herhangi bir yerinden ziyaretçilerimiz var. Burada küsurat müşterilerimiz kıvançlı olarak ayrılıyorlar. Genişlik aşkın gezgin Avrupa ülkelerinden ağırlıyoruz” dedi. – BURSA

Share: