Osmaniyeli Vatandaş: “İki Şerha Kişmiri Zeytinle Kahvaltı Yaptığımı Bilirim”

Osmaniye’de İYİ Öğür Adana Milletvekili Metanet Çulhaoğlu ile konuşan karı yurttaş, “Piston ile milletvekillerinin kanallarıyla bizi süründürmesinler. Benim kayırıcı çalışmasın ego açlıktan ölürüm. Ben çok haris kaldım iki tane karaca zeytin ile kahvaltı yaptığımı bilirim” dedi.

İYİ Fırka Adana Saylav Metanet Çulhaoğlu Osmaniye’de esnaf ziyaretinde bulundu. Vatandaşlar kazançlı adına zorlandıklarını belirtti. Yolda milletvekilinin önünü kesen bire bir vatandaş şunları söyledi:

“BU 4 KİŞİ HANGI YİYİP HANGI İÇSİN”

“Arka ile milletvekillerinin kanallarıyla bizi süründürmesinler. Benim herif çalışmasın ben açlıktan ölürüm. Ego çok aç kaldım iki devam yağız zeytin ile kahvaltı yaptığımı bilirim. Halen henüz bile sıkıyorum. Allah rızası için şu darı ekenlere fıstık ekenlere Cenabıhak rızası üzere baksınlar. Herif ekiyor amma daha petrole birlikte veremedi. Üç tane çocuk okutuyorum. 60 bin liralık su borcu, 30 bin lira gübre borcumuz var. Bu dört dirilik hangi yesin ne içsin.”

Apayrı tıpkı esnaf gazi olduğunu belirterek, “Memleket münteha halde. Yeni yüzler bakir gözler istiyoruz. Oyumu filhakika değiştireceğim. Azamet bana kusurlu yaptı. Ego ehlivukuf çavuştum, çatışmada yaralandım ve beni ihraç ettiler yaralanmadan dolayı. Çatışmada esas bölgesinde 4 hayat kurtardım. Buna rağmen beni ihraç yazar attılar. Şu anda mahkemeliğim” dedi.Share: