Ongunluk Partililer Milli Düşün Buluşması’nda bire bir araya geldi

Devlet Partisi Kayseri İl Başkanlığı marifetiyle gerçekleştirilen Geleneksel Milli Görüş Buluşması, Ongunluk Partisi Umumi Başkan Yardımcısı Mahmut Arıkan’ın katılımıyla düzenlendi. Saadet Partisi Genel Başbuğ Yardımcısı Mahmut Arıkan, “Yer iyicene neticeyi alabilmek için yekpare teşkilatlarımızla alışılmamış bire bir himmet içerisindeyiz” dedi.

Hisarcık Mesire Alanı’nda gerçekleştirilen programa, Kut Partisi Umumi Komutan Yardımcısı Mahmut Arıkan, Mutluluk Partisi Kayseri kurum üyeleri ve vatandaşlar katıldı. Bahtiyarlık Partisi Genel Komutan Yardımcısı Mahmut Arıkan tümen üyeleri ve vatandaşlarla tek bir tane selamlaşarak, ahbapça etti. Buluşmayla ait kendisine açıklamalarda bulunan Arıkan, Haziran seçimlerin dahi sunma güzelce neticeye ulaşabilmek üzere teşkilatın büsbütün yabansı bire bir ceht içerisine girdiklerini söyledi. Arıkan; ” Türkiye’nin 4 ayrımsız tarafında teşkilatlarımız sahada. Çokça fena hâlde çalışmalara imza atılıyor. Bugünde Kayseri’üstelik hemşerilerimizle tıpkısı aradayız. Hem yaz sonu arpa suyu araya gelip muhabbet etme imkanı hem bile sonbaharın başlamasıyla beraber Türkiye genelinde eksiksiz teşkilatlarımıza kullanılmamış benzeri hamle çalışması başlatıyoruz. Yer geç Haziran 23’bile Türkiye bire bir seçime gidecek. Bu seçimlerde Mut Partimizin sunu pir neticeyi alabilmesi üzere umum teşkilatlarımızla beraber alışılmadık aynı himmet içerisindeyiz. Elan öncede bir nice seçime girdik, bir nice seçimi sizlerle bu arada Kayseri’bile yaşadık. Hemşehrilerimiz yıpranmamış bire bir arayış içerisindeler. Bu arayış içerisinde üstelik Mutluluk Partimizin kararsızlar diye niteleyerek tabir edilen müntehip kitlesinde oylumlu tıpkı yeri olduğunu gittiğimiz seçme yerde görüyoruz” ifadelerini kullandı.

“İmam Hatiplilere alın tıpkısı şarkıcının hakaretini kabul etmemiz, sessiz kalmamız cins değil”

3 devir evvel Erzurum’bile kuruluş çalışmaları yaptıklarını ve bu çalışmaları Kayseri’birlikte üstelik sürdürdüklerini dile getiren Mahmut Arıkan; “Sonuç 1 hafta içerisinde nelerin ruzname olduğuna baktığımızda; önder-hatiplilere alın benzeri şarkıcının hakaretini konuştuk. Bunu akseptans etmemiz, bu hakaret karşısında ağızsız kalmamız mümkün değil. Ancak bu hakareti ülkemizde bir numara gündem maddesi yaparken, nelerin gözden kaçtığına da ilgi etmemiz gerektiğini düşünüyorum. en son İsrail’e Türkiye kendisine büyükelçi nasıp kararı aldık. Tığ Gülşen’i konuşurken, hep bunlar oldu. İsrail büyükelçisi Türkiye’ye Kudüs’ün İsrail’in başkenti kendisine tanınması noktasında dikte ettiğini gördük. Türkiye büyükelçi atayacaksa Kudüs’e atama diktesini bilcümle bu arada muammer olduk. Tıpkı faiz komedisi yaşıyoruz. Faizler yüzdelik 14’den 13’e düştü. Esasen biz Gülşen’i tartışırken amma bankalar karlarına kar kattılar. Mal sahipleri servetlerine dünyalık kattılar. Zaman ülkede büyük ayrımsız ekonomik kriz var. Bugün ülkede büyük benzeri başıboşluk problemi var. Zaman ülkede balaban bire bir ağız tatsızlığı problemi var” diye konuştu. – KAYSERİ

Share: