Motosiklet servis aracına çarptı: 2 yaralı

Antalya’da motosikletin kontrolsüz kavşakta servis minibüsüne yandan çarpması sonucunda meydana gelen kazada motosiklet sürücüsü ve motosiklette muvakkat yerine bulunan 1 hayat yaralandı.

Olay, Manavgat ilçesi Gündoğdu Mahallesi, Aykutlar Fesleğenli sokak mevkiinde, Abdulsamet B.’nin hakimiyetindeki plakası isimsiz motosikletin, kontrolsüz kavşakta davranış halindeki Hasan Ç.’nin kullandığı 07 C 74172 plakalı servis minibüsüne yandan çarpması sonucunda meydana geldi.

Çevrede mevcut benzeri işyerinin asayiş kamerasına yansıyan görüntülerde, servis minibüsünün durum halinde olduğu, motosikletin ise çabukça gelerek minibüse yandan çarptığı ve motosiklettekilerin yola savrulduğu görüldü.

Kazada, çarpmanın şiddetiyle yola savrulan motosiklet sürücüsü Abdulsamet B. ve motosiklette geçici adına bulunan Medine D. yaralandı. Çevredeki vatandaşların durumu 112 Acil Davet Merkezine bildirmesi konusunda fenomen namına polis ve esenlik ekipleri irsal edildi. Yaralılar fenomen yerindeki evvel müdahalenin peşi sıra ambulansla hastaneye kaldırılırken, motosikletin tescilinin olmadığı, motor sürücüsünün ise ehliyetinin sınırlı olduğu ve kaskının takılı olmadığı öğrenildi.

Kazada birey kaybı yaşanmaması tek avuntu oldu. – ANTALYA

Share: