Minibüs çoğaltan komiser alçak yaralandı

Batman’da memur başkomiser Yiğitlik Sevinç, yıllık müsaade geldiği Orhangazi ilçesinde evinin önündeyken minibüs çarpması sonucu bunaltıcı yaralandı. Alay hastaneye kaldırılırken, görüngü yerinden kaçan minibüs sürücüsü İstanbul’da yakalandı.

Görüngü güzeşte akşam ezanı saatlerinde Orhangazi’üstelik Muradiye Mahallesi Endüstri Meslek Lisesi canip uğrunda meydana geldi. Alınan bilgilere göre Orhangazi Güven Müdürlüğünde başkomiser kendisine görev yaparken sabık sene Batman’a atanan ve halen burada fariza özne Fazilet Alay, eşi ile gelişigüzel Orhangazi’deki evinden çıktığı esnada iddiaya bakarak Uran Çığır Lisesi taraf yolundaki benzeri işyerinin önünden hareket fail ve baş döndürücü çabuk akım fail minibüsün bir lahzada eşinin yanından geçmesi ile minibüs şoförünü uyardı.

Tartışmanın peşi sıra minibüs şoförü minibüsü Komiser Fazilet Alay’in üzerine sürdü. Erdem Neşe’e çoğaltan Minibüs komiserin üzerinden geçti ve görüngü yerinden kaçtı. Olayı gören vatandaşlar durumu afiyet ve polis güçleri ekiplerine bildirdi. Fenomen namına mevrut esenlik ekipleri minibüsün de üzerinden geçtiği belirlenen Yiğitlik Alay’e ilk müdahaleyi burada yaptıktan bilahare Orhangazi Oran Hastanesine kaldırdı. Durumu güç olan Yiğitlik Neşe buradaki müdahalenin arkası sıra Ambulansla Bursa Şehir Hastanesine sevkedildi.

Olaya karışan panelvan tarzı minibüs ise Yalova istikametine makul kaçtı. Polis Güçleri ekipleri fenomen yerinden kaçan minibüs sürücüsü O.Ö.’yü İstanbul’da yakaladı. – BURSA

Share: