Milletvekili Taşdoğan vatandaşlarla bağırsak içe

MHP Gaziantep Saylav Doç.Dr. Ulu Muhittin Taşdoğan, Türkiye Şişman Kavim Meclisi’nin (TBMM) üç mahiye tatilini sahada esnaf ve vatandaşlarla bağırsak içe geçirdi.

TBMM’nin tatile girmesinin peşi sıra Hac vazifesini tamamlayarak soluğu Gaziantep’te düzlük MHP Gaziantep Milletvekili Doç.Dr. Yüksek Muhittin Taşdoğan, değme yıl olduğu kabil bu yılda seçim bölgesine gelerek alçak ayrımsız şarkı ile düz çalışmalarını gerçekleştirdi.

Gaziantep’in cümle ilçeleri karış karış dolaşan MHP Mebus Taşdoğan, İslahiye, Nurdağı, Araban, Yavuzeli, Nizip, Karkamış ve Oğuzeli ilçe başkanları ve tümen teşkilatlarının beraberinde ilçe, kaymakamlık müdürlüğü, muhtelif hava ve kuruluşlar ile esnaf ziyaretlerini birlikte unutmadı.

İlk ülfet Devlet Bahçeli’ye

Hac görevini tamamladıktan bilahare Gaziantep’e dönen ve tebrik ziyaretlerini kabul fail MHP Gaziantep Mebus Yüce Muhittin Taşdoğan, daha sonradan Ankara’ya anbean MHP Genel Başkanı Heybet Bahçeli’yi ziyaret etti. Bu ziyaretin arkası sıra MHP Umumi Başkanı Kerem Bahçeli’den aldığı talimatlar doğrultusunda ise kayran çalışmalarına kolaylıkla başladı.

Esnaf odalarında talepleri dinledi

Mebus Taşdoğan, Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ilkin oluşmak üzere birliğe merbut birçok esnaf odasını ülfet ederek talep ve önerilere üstelik kulak verdi. Esnafın sorunlarına ilişkin basar başkanları ile yaptığı görüşmeler sonrasında, rica ve önerileri namına anlatmak üzere bakir yasama yılında bundan sonra çalışacaklarının sözünü veren Gaziantep Milletvekili Ulvi Muhittin Taşdoğan, şimdiler dahi ise mecliste kolları erkenden sıvadı.

Cenaze ve düğünleri atlamadı

Çalışmaları ile cümle partililerinin ve hemşerilerinin takdirini toplayan MHP Saylav Taşdoğan, hemşerilerini hususi günleri olan düğünlerde ve cenazelerde üstelik yalnız bırakmadı. Mebus Taşdoğan’ın bu hassasiyeti ise vatandaşların dikkatinden kaçmadı.

Sahada esnafı ve hemşerilerini dinlendi

Meclis tatilini okazyon bile bile kayran çalışmalarında sıkmadık ahali bırakmayan MHP Gaziantep Mebus Taşdoğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşması namına çığır odaları, uray başkanları ve bakanlıklarla bile takkadak iletişim kurması dikkatlerden kaçmadı. Sahada vatandaşlardan andıran ilişki ve alaka gören Taşdoğan, Cumhur İttifakı’nın çalışmalarını anlattı.

Nurdağı yolunun müjdesini verdi

Saha çalışmalarının birlikte MHP Gaziantep İl Başkanlığı döneminden bu yana yakından takipçisi olduğu ve ahiret yolculuğu yolu kendisine anılan Gaziantep Nurdağı Yolu’nun yapılacağı ve temel atılacağının müjdesini dahi vatandaşlarla paylaştı. Ana atma töreninde ise özverili çalışmalarından kıran Nurdağlı hemşerilerinin tebriklerini akseptans etti.

Parti programlarını dahi boşlama etmedi

MHP Gaziantep Saylav Şanlı Muhittin Taşdoğan, Gaziantep’teki çalışmalarının yanı MHP Genel Başkanı Celal Bahçeli’nin talimatıyla düzenlenen Adım Adım 2023, İlçe İlçe Üslup ve Aydınlatma Bitlis programı çerçevesinde parçalanmamış ilçeleri karış karış gezerek Topluluk İttifakı’nı anlattı. Bire Bir zamanda MHP eliyle 2023’e Makul “AdayBelli KararNet” teması ile Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum da düzenlenen münhal albeni mitinglerine üstelik ortaklık sağladı.

Yeni yasama dönemi için tasarı yayımladı

3 aylık aranın ardından TBMM, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile divan tarihinde ilk kez 6. Teşri yılına önceden MHP Gaziantep Mebus Mualla Muhittin Taşdoğan da özel gündem ile toplanan umumi kurula akmak üzere Ankara’nın yolunu tuttu. Mebus Taşdoğan, kullanılmamış yasama yılına ait toplumsal iletişim araçları hesaplarından yayımladığı mesajında ise, “Genel Başkanımız Sayın Celal Bahçeli’nin talimatıyla seçim bölgemiz Gaziantep ve partimizin görevlendirdiği bölgelerde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımızın sonrası, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi ile Cumhuriyet tarihinde bir ilk olan TBMM’nin 6.Yasama Yılı’na başlıyoruz. Aynalı olması dileğiyle” ifadelerini kullandı. – GAZİANTEP

Share: