Milletvekili Çakırdoğan, “2023’e Akilane Şehir Buluşmaları” programı çerçevesinde komşu ilde partililerle buluştu

AK Öğür Erzincan Saylav Hisse Senedi Çakırdoğan, Faaliyet ve Içtimai Düzenlilik Bakanı Vedat Bilimci’in Bayburt programına zevcelik ederek, 2023’e Doğru Kent Buluşmaları” programı çerçevesinde vatandaşlar ve partililerle benzeri araya geldi.

Mesai ve Içtimai Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin ile Bayburt’ta incelemelerde bulunan YANLIŞSIZ Öğür Erzincan Saylav Belgit Çakır, Vali Cüneyt Epcim’i makamında müzakere etti. Daha sonradan kentte esnaf ziyaretinde mevcut Saylav Çakır’a vatandaşlar aracılığıyla bunaltıcı bağlılık selinde bulunuldu.

DOĞRU Parti Bayburt İl Başkanlığında planlı, “Türkiye Yüzyılı Başlıyor, 2023’e Akıllıca Kent Buluşmaları Bayburt” ünlü toplantıya katılan DOĞRU Parti Erzincan Saylav Burhan Çakır, “2023’e Cumhuriyetimizin 100. yılına girerken da ekonomisi büyüyen, içtimai sorunlarını çözen, içtimai yöntem yaklaşımıyla toplumun bütün kesimlerini hele müteharrik, emekçi, zor ve bakımsız kesimlerini, dirimlik dağılımından daha düşük dirimlik alanları destekleyerek onları yukarıya akilane tırmandıracak bire bir toplumsal siyaset yaklaşımıyla sav çözüyoruz” dedi. – ERZİNCAN

Share: