MHP’nin “Yavaş Yavaş 2023 İlçe İlçe Tefhim ve Aydınlatma” programı

Boyabat ilçesinde MHP yoluyla “Yavaş Yavaş 2023 İlçe İlçe Ifham ve Tenvirat” temalı program düzenlendi.

MHP Tokat Saylav Yücel Bulut, 15 Temmuz Şehitler Firez Merkezi’nde planlı programda, 15 Temmuz 2016’daki çarpış girişiminden bilahare küresel oyunları bozacak şekilde MHP’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile aynı araya gelerek Türk milletinin geleceği için yıpranmamış tıpkı gerelti açtığını söyledi.

Cumhurbaşkanının yalnızlaştırabilmesi ve Cumhur İttifakı’nın dağıtılması için oyunlar oynandığını belirten Endişe, “Bu oyunları becermek ve bunları vatandaşlara tercüman olmak üzere sahadayız. Karşımızdaki yapı, MHP lideri Büyüklük Bahçeli ile Küçük Asya insanının arasındaki büyü gidermek için bap bap dolaşarak tuşe etmek dokunmak işlemeye çalıştı. Özlük güdümlerinde bire bir MHP oluşturma fikirlerini başaramadılar.” dedi.

MHP MYK Üyesi Davut Haskırış dahi Halk İttifakı’nın devamı için dinamik bir MHP’ye ihtiyaç olduğunu anlatım etti.

MHP Sinop İl Başkanı Vukuf Çınar ise Reisicumhur Erdoğan ile MHP Genel Başkanı Oran Bahçeli’nin iç ve dış mihraklara cebin kesim yaparak bugünkü duruma gelmelerini sağladığını kaydetti.

Programa Boyabat Şehremini Hüseyin Coşar, MHP MYK üyeleri Yüksel Vazıh ve Uğur Kotra, SELIM Öğür Boyabat İlçe Başkanı Mustafa Yaylaoğlu ile sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri katıldı.

Share: