MHP Gaziantep Saylav Taşdoğan, üç aylık tatili ziyaretlerle değerlendirdi

MHP Gaziantep Milletvekili Ulu Muhittin Taşdoğan, TBMM’nin üç aylık tatili sahada ziyaretlerde bulunarak geçirdi.

Taşdoğan’ın ofisinden yapılan açıklamaya bakarak, TBMM’nin tatile girmesinin arkası sıra Hac vazifesini tamamlayıp Gaziantep’e gelen Taşdoğan, daha sonra Ankara’ya her an MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’yi konuşma etti.

Taşdoğan, bu ziyaretin ardından Bahçeli’den aldığı talimatlar doğrultusunda seçme bölgesinde kayran çalışmaları gerçekleştirdi.

İlçeleri dolaşan Taşdoğan, kaymakamlık başkanları ve tümen teşkilatlarının beraberinde kaza, ilçe müdürlüğü, çeşitli kurumları ve esnafı musahabe etti.

Gaziantep Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ilkin oluşmak üzere birliğe mecbur birçok esnaf odasının taleplerini dinleyen Taşdoğan, hemşehrilerinin düğünlerine ve cenazelerine da katıldı.

Ziyaret ettikleri yerlerde Halk İttifakının çalışmalarını anlatan Taşdoğan, esnafın ve vatandaşların sorunlarının çözüme kavuşması amacıyla meslek odaları, uray başkanları ve bakanlıklarla iletişime geçti.

Taşdoğan, Gaziantep Nurdağı yolunun yapılacağı ve asıl atılacağının müjdesini birlikte verdi.

Taşdoğan, Bahçeli’nin talimatıyla düzenlenen “Adım Adım 2023 İlçe İlçe Tefhim ve Işıklandırma Bitlis” programı kapsamında kamu ilçeleri gezerek Halk İttifakını anlattı. Taşdoğan, benzeri zamanda MHP yoluyla 2023’e Doğru “AdayBelli KararNet” teması ile Sivas, Bursa, Kayseri ve Erzurum’da planlı mitinglere dahi katıldı.

Share: