MHP “Çağrım Sana” mitinglerine başlıyor

Milliyetçi Debi Partisi (MHP) Umumi Başbuğ Yardımcısı Alicenap Sert, “Sivas ilimizin suret olacağı önceki miting, Sivas Kongresi’nin ruhuyla gerçekleştirilecektir” dedi.

MHP, “2023’e Akilane: Namzet Galiba, Değişmeyen Kesin” temalı mitinglerine 4 Eylül Aksata günü Sivas’ta yapacağı mitingle başlıyor. Miting öncesinde MHP Umumi Komutan Yardımcısı Edip Alicenap Sarp, MHP Tokat Saylav Yücel Endişe ve Gaziantep Milletvekili Sermet Atay’ın katılımıyla MHP Tokat İl Başkanlığında yorum toplantısı yapıldı. Intihap döneminin başladığını tabir fail MHP’li Yalman, “2023’e Akla Yatkın: Namzet Belli, Karar Açık” temalı mitingler yapacağız. Bu mitinglerden ilkini bu Münasebet günü Sivas’ta Amasya, Tokat, Çorum, Yozgat il teşkilatlarımızın ve aziz vatandaşlarımızın katılımıyla yapacağız. Sivas ilimizin biçim olacağı önceki miting, Sivas Kongresi’nin ruhuyla gerçekleştirilecektir” dedi.

Türkiye’nin kazanımlarını kaybetmemesi gerektiğini kaydeden Yalçın, “MHP, seçimlere bilcümle imkanları ve zafer inancıyla hazırlanmaktadır. Türkiye’nin kazanımları beyninde. Bu kazanımlarımızı kaybetmemek için mücadele edeceğiz. Adayımız anlaşılan. 2023 Haziran’ında Cumhur İttifakı ipi benzeri misil elan göğüsleyecek, bire bir ahir global hedefler amacıyla milli iradeden izin alacaktır” diye konuştu. – TOKAT

Share: