Metrukiyet İddiası Sonrası Sessizliğini Bozdu!

‘Saraka’, ‘Sen Anlat Karadeniz’ ve ‘Tıpkısı Bulut Olsam’ kabil dizilerden tanıdığımız Itır Binici, geçtiğimiz haftalarda rapçi sevgilisi Tankurt Manas ile Beşiktaş Evlendirme Dairesi’nde hayatını birleştirdi.

Sessiz titreşimsiz evlenen düet hakkında çarpıcı tıpkı kanıt ortaya atıldı.

TAKİPLEŞMEYİ BIRAKTILAR!

Binici ve Manas, içtimai medyada birbirlerini strateji etmeyi bıraktı. Alay Malay çekilmiş fotoğraflarını de kaldırdı.

Ayrılık iddiasının peşi sıra Burcu Binici’den önce açıklama geldi.

“FEVRİ DAVRANDIK, TARTIŞTIK”

2.Sayfa’ya mütekellim Binici, “Bakir eve taşınırken boya yüzünden uğraş ettik. Yük uydurmak, ahzetmek birlikte balaban strese soktu bizi. Aynı üstelik üzerine familya sahibi kandırdı. Bu format bile bizi üzdü. Fevri davrandık, tartıştık. Ama toparlarız” açıklamasını yaptı.

BURCU BİNİCİ KİMDİR?

06 Haziran 1986 tarihinde dünyaya mevrut Burcu Binici, bire bir müddet doğduğu meydan olan Erzurum’bile büyümüştür. Babasının işi nedeniyle farklı şehirlerde devam etmek zorunda kalan Itır, aslen Rize Hemşin’lidir.

Fehamet Su İşleri’nde vazifeli namına görev fail babasıyla alay malay Aydın’a geçen Itır Binici, evvel,itidalli ve ortaöğretim öğrenimini burada tamamlamıştır. Çok süfli yaşlarda dansa ve müziğe merak salan ünlü âdemoğlu, gösteriş eğitimi almıştır ve davul ile nagarada çalabilmektedir.

Liseden çıkışlı olduktan sonra babası Yine Erzurum’a atama olunca Özel benzeri bankanın Erzurum Şekil Şubesi’nde 6 ay kadar çalıştı. Oyunculuğa başlamadan geçmiş doğuda tılsım mümessilliği ve dansçılık kabilinden çok farklı işlerde çalıştı.

Rum Ateşi’ndeki aynı sarıklı aracılığıyla keşfedilerek dans ekibine çağırıldı. Benzeri sene büyüklüğünde Rum Ateşi’nde dans etti. Daha sonra 2007 yılında tanıştığı Meral Okay’ın teklifi ile “Bir Endişe Olsam” Dizisi’nde Gülengül rolünü oynayarak evvel kol filminde oynamış oldu. Sonrasında Meze dizisinde Ceylan rolüyle yıldızı parladı. Burcu Binici detaylı zamandır değme dizide düzlük almıyor.

Share: