Maxi Gomez, Trabzonspor için geldi! Ahmet Ağaoğlu’nun Fenerbahçe sözleri dikkat çekti

Trabzonspor’un İspanyol ekibi Valencia’dan transfer ettiği Uruguaylı golcü Maxi Gomez, İstanbul’a geldi. Kullanılmamış sezon transfer çalışmalarını sürdüren Trabzonspor, bu kapsamda kadrosuna aynı golcü takviyesi yaptı. Bordo-mavililer, İspanyol ekibi Valencia’üstelik oynayan golcü futbolcu Maxi Gomez ile anlaştı. Uruguaylı aktör, Atatürk Havalimanı Umumi Havacılık Terminali’nden İstanbul’a geldi. 26 yaşındaki futbolcuyu, havalimanında Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu karşıladı.

“FENERBAHÇE İLE GÖRÜŞTÜKLERİ KISMI EGO BİLMİYORUM”

Burada basın mensuplarına açıklamalarda kâin Başkan Ahmet Ağaoğlu, transferin ömre bedel olmasını dileyerek, “Transferi sessiz sedasız yaptık. Zaten serencam 36 ya bile 48 saat içre tamamladık, hayırlısı olsun. Fenerbahçe ile görüştükleri kısmını ego küçük bilmiyorum. Kendimize özel bir sistemimiz var onun üzerinden gidiyoruz. Medyada çıktığı antlaşma ayrımlı şekilde algılanıyor zira aynı pakt 5-6 oyuncuyla görüşür ama tıpkısı tanesiyle anlaşır. Görüştüğü oyuncuların bütünü duyulduğu ahit ondan sonraları ortaya çıkan resim yalabık olmuyor. Neticede ayrımsız oyuncu alacaksınız. Onun için yeryüzü hak yolu bu işlerin ağızsız süreksiz halledilmesi. Tığ birlikte öyle yaptık. Emeği güzeşte herkese teşekkür ediyorum” diyerek konuştu.

“BİZİM GÖREVİMİZ TRANSFERİ GERÇEKLEŞTİRİP HOCAYA TESLİM EMRETMEK”

26 yaşındaki futbolcunun, Spor Dip Süper Lig’in 5. haftasında erte oynayacakları Ümraniyespor mücadelesinde oynayıp oynamayacağı yönünde istifham sorulması konusunda Ağaoğlu, “Bizim görevimiz transferi gerçekleştirip hocaya salmak, sonrası hocanın bileceği gelişim” diye niteleyerek karşılık verdi. Maxi Gomez ise Türkiye’birlikte bulunmaktan ve Trabzonspor’a transferinden belde bahtiyar olduğunu söyledi. Henüz sonra havalimanından ayrılan Gomez’in, sağlık kontrolleri üzere Zerrin Acıbadem Hastanesi’ne gideceği tabir edildi.Share: