LG UltraGear “Gaming İstanbul”de

LG Electronics (LG), LG UltraGear serisi ile 16-18 Eylül tarihlerinde Mimar Şayan Topbaş Gösteri ve Laf Merkezi’nde gerçekleştirilecek “Gaming İstanbul”üstelik kayran alıyor.

LG açıklamasına bakarak, 3 gün süreyle oyunun değme türüyle ilgilenen amatör ve istekli yüzbinlerce kişiyi tıpkı araya getirecek Gaming İstanbul’de hususi standıyla vadi alacak LG UltraGear, fuar süresince baziçe dünyasının tanınmış isimleri Varyemez Panda, PQueen ve Duygusal Sungur’u ziyaretçilerle buluşturacak. Katılımcılar alanda, LG UltraGear monitörleri incelerken, fuar boyunca kendilerine sunulan özel avantaj ve indirimlerden dahi yararlanabilecek.

Gaming İstanbul’üstelik LG UltraGear serisinden 27GN880 (Ergo), 38GN950, 27GN650, 32GP83 ve 32GN650 modelleri ziyaretçilere sergilenecek.

LG UItraGear göstergeç serisi, oyuncuları seçme detayı ayırt edebilecekleri, kendilerini oyunun parçalanmamış içerisinde bulacakları aynı baziçe deneyimine çağırma ediyor. Ak Pak renklerin beraberinde kopma ve lerze olmadan kesintisiz bir fon sunan LG UltraGear hem oyunseverler hem da arzulu e-spor oyuncuları amacıyla ayrımsız seçenek adına gösteriliyor.

Oyuncuların hızına atiklik katan LG UltraGear IPS 1 ms GtG atiklik, elan az ardıl görüntü ve acul karşılık süresi sağlayarak yeni benzeri baziçe performansının keyfini çıkarmalarını sağlıyor.

Ayrıca, 144 Hz’lik yenileme hızıyla oyuncuların sonraki kareyi aceleci aynı şekilde sorunsuz görmelerini sağlıyor. Sonunda oyuncular derhâl tatbikat yapabiliyor hedefe odaklanarak nişan alabiliyor.

Zengin renkler ve kontrastla gerçekçi görsel deneyim sağlayan LG UltraGear monitörler HDR10 ve sRGB yüzdelik 135’e kadar destekliyor. Bu çeşni, oyuncuların kavga alanlarını geliştiricilerin amaçladığı üzere kül zinde renklerle görmelerine havari oluyor. NVIDIA aracılığıyla test edilen ve resmi olarak doğrulanan G-SYNC eğlenceli televizyon, görüntülük yırtılmasını ve takılmayı yeryüzü örgen indirerek problemsiz ve aceleci benzeri oyun deneyimi sağlıyor.

Ayrıca, LG UltraGear’ın ehil olduğu ve ekran yırtılması ile takılmayı sunma organ indiren bir bambaşka özellik olan FreeSync Premium teknolojisi ile oyuncular, erdemli çözünürlüklü ve acul tempolu oyunlarda kıvrak ve kıvrak akıntı deneyimi yaşayabiliyor.

Share: