Kişmiri yollarında boyut

Karaca yollarının yapım, hizmet ve tamir çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ağırbaşlı gidilmesi, trafik belen ve işaretçilerine uyulması gerekiyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün öğün durumu bültenine bakarak, Yıldız Marmara Otoyolu’nun Bezekçi-Çatalca kavşakları İstanbul- Edirne istikameti hizmet ve onarım çalışması zımnında trafiğe kapatıldı. Bu mevkide erişim Edirne-İstanbul istikametinden iki cepheli sağlanıyor.

Küçük Asya Otoyolu’nun Kaynaşlı-Gölyaka kavşakları 0-18. kilometrelerindeki üstyapı tamirat çalışmaları dolayısıyla muvasala kontrollü sürdürülüyor.

Denizli- Serinhisar yolunun 0-4. kilometrelerindeki (Denizli- Acıpayam yolu 13. Havza sınırı- Honaz Tüneli) hizmet ve tamirat çalışmaları cihetiyle muvasala bölünmüş yolun bire bir bölümünden iki yönlü gerçekleştiriliyor.

Silifke- Mersin Ağacı yolunun 30. kilometresindeki Karayar Tüneli’nde planlı hizmet ve onarım çalışmaları nedeniyle ulaşıma kontrollü cevaz veriliyor.

Nevşehir- Ürgüp yolunun 16-18. kilometrelerindeki yapım çalışması dolayısıyla ulaşım kontrollü bitmeme ediyor.

Çorum- Ankara yolunun 37-38. kilometrelerindeki (İskilip- Osmancık kavşakları) ayrımlı düzeyli gaga çalışmaları cihetiyle muvasala kontrollü sağlanıyor.

Bozüyük- Mekece yolunun ayrışık kesimlerindeki asfalt onarım çalışmaları nedeniyle trafik akışı iyi yoldan sürdürülüyor.

İnebolu- Kastamonu yolunun 23-30. kilometrelerindeki sel hasarları nedeniyle muvasala kontrollü gerçekleştiriliyor.

Refahiye- Erzincan yolunun 37-42. kilometrelerindeki üstyapı, asfalt ve toprak kayması düzeltme, Burdur- Kemer yolunun 13-18. kilometrelerindeki asıl restorasyon çalışmaları sebebiyle sürücülerin gidiş geliş belen ve işaretçilerine uymaları ehemmiyet taşıyor.

Share: