Kırşehir FK Başkanı Torun, “Camiamız ümitsiz, mücadelemiz sürecek”

Kırşehir Kardeş Stadında oynanan ve yeşil beyazlı ekibin aşınmış olduğu maçtan bilahare çıkan olaylarla ilişkin konuşan Kırşehir FK Başkanı Torun, camianın kalbi kırık olduğunu ve Kırşehir ekibinin mücadelesinin süreceğini söyledi.

Maçtan çok şehirde çıkan olayların konuşulduğu müsabaka ile ilgili açıklamada mevcut Kırşehir FK Başkanı Çağatay Konak Torun, mağlubiyeti çeki ile karşıladıklarını ve yeşil beyazlı ekibin için bitmeme ettiğini belirtti.

Torun, “Kendi sahamızda oynadığımız maçta hangi yazık kim TFF 2. Tomar gurubun yeryüzü fiyatlı takımı olan Kocaelispor’a yenildik. Sahamızda tek takıma karşı mağlubiyeti akseptans etmememe rağmen ne efsus ki camiamız mağlubiyete üzüldü” dedi. Takımın ve teknik kadronun sonuna çatışma birlikte olacaklarını tamlayan Torun, “Bulgu ne olursa olursun tek kimesne bana, yönetimime, oyuncuma, teknik kadroma ve karşılaşma süresince tıpkı dakika susmayan taraftarıma karşı tenkit sınırını aşarak hakaret edemez. Bu cihette ahlaksızlık boyutunda bizlere yazdığınız evet dahi yazacağınız eksiksiz cümleleri misli ile iadeli ediyoruz” diye niteleyerek aksülamel gösterdi. – KIRŞEHİR

Share: