Kırşehir Belediyesi Güz Dönemi Ağırşak Kayıtları Başladı

Kırşehir Belediyesi’ne mecbur Neşet Ertaş Ekin Hanek Merkezi ve Karı Hayat Merkezi Bağ Bozumu Dönemi kursları için kayıtlar başladı.

Kırşehir Belediyesi’ne bağlı Neşet Ertaş Hars Konferans Merkezi ve Aile Hayat Merkezi Güz Dönemi kursları üzere hazırlıklar tamamlandı.Kurslara paydaşlık ulaşmak isteyenler, 26 Ilkgüz 2022 tarihine kadar araç yaptırabilecek.

Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Bağ Bozumu Dönemi Kursları ile ilgilendiren şunları söyledi:

“12-26 Ilkgüz 2022 tarihinde Kırşehir El Yetişek Merkezi işbirliğiyle yaptığımız ve Güz Dönemi üzere Neşet Ertaş Kültür Tekellüm Merkezi’nde vasıta aldığımız; Geleneksel Halk Sanatları, Görsel Sanatlar, Şahsi Iş ve Çalgı dallarında kurslarımız başlayacak. Eş Hayat Merkezi Sonbahar Dönemi Ağırşak Kayıtları ise 19-30 Eylül tarihleri arasında alınacak.

Kırşehir’dahi zinde ve okuyan gençlerimiz, kadınlar ve füru için kültürel, sanatsal ve içtimai gelişiminin desteklendiği; farklı alanlardaki kurslarla seçkin kesime seslenme fail Neşet Ertaş Hars Görüşme Merkezi ve Sülale Hayat Merkezimiz, Güz Döneminde üstelik kurslarına cevvaliyet kesmeden devam edecek.

Açtığımız kurslarımızın esbak dönemlerde da Kırşehirli hemşehrilerimiz tarafından okkalı ilişki gördüğüne şahit olduk. Kurslarımızla Kırşehir’de sosyal hayata zenginlik katarak farklılık de yaratıyoruz. Kırşehir’in çağcıl bir şehir olma uğrunda şanlı adımlarından biri kendisine gördüğümüz ‘Sosyal Belediyecilik’ anlayışımızın sunma iyice örneklerinden biri üstelik şüphesiz bu ve buna analog ağırşak merkezlerimizdir.

Kurslarımıza karışmak talip hemşehrilerimiz Neşet Ertaş Ekin Tekellüm Merkezi Kursları amacıyla 0386 502 00 02; Ocak Yaşam Merkezi Kursları için ise 0386 212 83 59 – 0386 213 03 24 numaralar ile iletişime geçebilirler.”

Share: