Kırşehir Belediye Reisi Ekicioğlu, Su Arıza Şefliğini Musahabe Etti

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Akarsu Arıza Şefliği’ni konuşma ederek, çalışmalarla ilişik vukuf aldı, personelle düşünce alışverişinde bulundu.

Başkan Ekicioğlu, 6 Ilkgüz 2022 Salı günü Akarsu Arıza Şefliği’ni mülakat etti. Personelle arkadaşça yazar çaylarını içen Ekicioğlu, yapılan çalışmalarla ilişik da düşünce alışverişinde bulundu.

Başkan Ekicioğlu, ziyaretiyle ilgilendiren şunları söyledi:

“Biz Kırşehir Belediyesi namına tamlık birimlerimiz ve çalışanlarımızla gelişigüzel Kırşehir halkının elan dosdoğru ve çağdaş aynı ortamda yaşaması için yaptığımız planlar ve projeler çerçevesinde çalışmalarımıza bitmeme ediyoruz.

Belediyecilik, hemen ülkü çıktığında faaliyete sabık kurumlar değildir. Sosyal demokrat belediyecilik anlayışı, aynı yerde sevgili çıkmadan bile o yerle ilişik planlar yaparak projeler üretmeyi gerektirir. Biz dahi bu kapsamda ister birimlerimizle gerekse üstelik sahada Kırşehirli hemşehrilerimizle daim fikir alışverişinde bulunuyoruz.

Göreve geldiğimizde tıpkı saraka verdik ve verdiğimiz sözü hesabına ilam etmek üzere mecmu gücümüzle çalışıyoruz. Yıllardır el değmemiş ve girilmemiş mahallelerimize bile girerek altyapı ve üstyapı çalışmalarını de tamamlıyoruz. Hatırlanacağı için geçtiğimiz kamer içerisinde değiştirilmemiş olan asbestli boruların değişimini yapmıştık. Bu kapsamda bir nice cadde ve sokaktaki yollarımızın da asfalt serimini gerçekleştirdik.

Bizden önceki dönemde hizmet almamış olan bir nice mahallemizde üstelik çalışmalarımız parçalanmamış hızıyla devam ediyor ve sunma gelişmemiş zamanda bitireceğiz. Yıllardır girilmeyen Çukurçayır Mahallesi Cumhuriyet Caddesi ve Martir Mithat Çolak Caddesi’nde zir yapı çalışmalarını tamamladıktan sonra üstyapı çalışmalarına başladık.

Her şey Kırşehir amacıyla ve Kırşehirli hemşehrilerimiz rastgele şeyin yeryüzü güzelini türe ediyor.”

Share: