Kılıçdaroğlu Afyonkarahisar’da, Demokrat Parti Umumi Başkanı Gültekin Uysal ile Ayrımsız Araya Geldi

CHP Umumi Başkanı Eksiksizlik Kılıçdaroğlu, Galibiyet Yolu Yürüyüşü üzere Afyonkarahisar’a geldi. Kentteki Serdar Tarihi Milli Parkı Galebe Müzesi’ndeki yenileme karşı bilgelik kayran Kılıçdaroğlu, elan sonradan Demokrat Tümen Umumi Başkanı Gültekin Tevazulu ile görüştü.

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, bu akşam Şuhut’taki Atatürk Evi’ni ziyaretinin ardından Kocatepe Anıtı’na büyüklüğünde yapacağı Galebe Yolu Yürüyüşü üzere Afyonkarahisar’a geldi.

Kılıçdaroğlu, kentte ilk olarak yenileme çalışmaları süren Başkumandan Tarihi Milli Parkı Galebe Müzesi için vukuf aldı. Müze ziyaretinin ardından Kılıçdaroğlu, Afyonkarahisarlı olan Demokrat Fırka Umumi Başkanı Gültekin Uysal ile Reisoğlu Konağı’nda bire bir araya geldi. Kılıçdaroğlu’nu konağın uğrunda Tevazulu karşıladı.

Kılıçdaroğlu’na CHP Umumi Başbuğ Koordinatör Başdanışmanı ve İstanbul Milletvekili Erdoğan Toprak, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Antalya Büyükşehir Şehremini Muhittin Böcü, CHP Afyonkarahisar Saylav Burcu Köksal ve CHP Afyonkarahisar İl Başkanı Yalçın Görgöz zevcelik etti.

Share: