Kayapınar Belediyesinden yıpranmamış doğan bebekler üzere ihsan

Kayapınar Belediyesi, Gazi Yaşargil Terbiye ve Araştırı Hastanesi’nde yıpranmamış doğan bebeklerin ailelerine “Şifahane çıkışı seti” bağış etti.

Belediyeden yapılan açıklamaya göre, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Pelda Can Bingöl Büyüktimur ve beraberindekiler, “Eskimemiş doğanın ilk hediyesi Kayapınar Belediyesinden” sloganıyla Gazi Yaşargil Yetişek ve Araştırma Hastanesine mecbur Avrat Mevlit ve Çocuk Hastanesinde yeni doğan bebekler ve annelerini ülfet etti.

Kayapınar Kaymakamı ve Şehremaneti Başkan Vekili Arif Karaman’ın selamlarını ailelere ileten Büyüktimur, bakir süt kuzusu heyecanı dallı güllü ailelerin mutluluğunu paylaştı, annelere şal, eskimemiş doğan bebeklere birlikte çeşitli ürünlerden oluşan kategori ihsan etti.

Açıklamada görüşlerine kayran sunulan Kayapınar Kaymakamı ve Şehremaneti Başbuğ Vekili Karaman, belediyelerin insanın doğumundan ölümüne kadar insana bakım veren, envestisman fail kurumlar olduğunu belirtti.

Daha ilk başlattıkları “Körpe geldin Kayapınar bebeği” ünlü projenin arkası sıra bu öğün de Hars ve Toplumsal İşler Müdürlüğünce

“Kullanılmamış doğanın ilk hediyesi Kayapınar Belediyesi’nden” adlı projeyi uyguladıklarını dile getiren Karaman, anne ve babaların mutluluklarına ortak olduklarını aktardı.

Karaman, “Ekiplerimiz doğum yapmış anneleri hastanede ziyaret ederek ailelerimize leziz olsun temennisinde bulunup, annelere şal, bebeklerimize de ‘Sayrılarevi çıkışı seti’ dürü etti. Bire Bir kez daha esas ata olan hemşehrilerimize iyi olsun dileklerimi iletiyor, minik yavrularımıza yalabık ve zinde tıpkısı ömür diliyorum.” ifadelerini kullandı.

Share: