Kahtalı: “AK Öğür milletin umudu yarınların güvencesi oldu”

YANLIŞSIZ Öğür Malatya Saylav Hakan Kahtalı, DÜRÜST Öğür’nin 21′ inci bünye sene dönümü zımnında bire bir tebrik mesajı yayımladı. Mesajında, SELIM Parti’nin tıpkısı hizmet partisi olduğunu rapor fail Kahtalı, “Türkiye DOĞRU Fırka ile gelişigüzel adeta küllerinden doğdu. Allah’a hamd olsun AK Tümen bu ülkede milletin umudu, yarınların güvencesi oldu” dedi.

YANLIŞSIZ Fırka’nin 21 yıl evvel 14 Ağustos 2001 yılında kurulduğunu hatırlatan Kahtalı, YANLIŞSIZ Öğür ile Türkiye’nin değme alanda büyüdüğünü ve kalkındığını belirtti.

Siyasi ve kazançlı krizlerin yaşandığı ayrımsız dönemde DOĞRU Parti’nin milletin umudu adına kurulduğunu kaydeden Kahtalı, “Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde kurulan ve mensubu olmaktan gelgel duyduğum DÜRÜST Öğür kurulduğu andan itibaren mazlumların umudu, milletin partisi olmuştur. Girdiği geçmiş seçimle birlikte milletin takdirini kazanarak göreve başlayan DÜRÜST kadrolar ‘Büyük ve faal Türkiye’ hedefi ve ‘Halka bakım Hakk’a hizmettir’ düsturu ile tün-zaman demeden büyük bir kararlılıkla ve hizmette çizgi tanımayarak ülkemizde balaban benzeri değiş ve tahavvül süreci yaşatmışlardır. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Öğür sayesinde ülkemizin başına bela olan yıldırı bitme noktasına gelirken ülkemiz herhangi bir alanda yerli ve milli projelerle tamam dünyada adından kortej ettirmeye başladı. Senelerce bire bir kangren üzere bu ülkenin etrafını saran mesail DOĞRU kadrolar sayesinde yegâne biricik çözüldü, Türkiye lüzumlu bölgesinde gerekse acun siyasetinde şişman ayrımsız kurum üstlenerek koskocaman tıpkısı konuma geldi ve dünyada meze sahibi ülkelerden biri olmayı başardı. AK Tümen zaman Türkiye’nin belki birlikte 80 yılda alamadığı hizmetleri 21 yılda bu millete sağladı ve milletin yarınlara olan umudunu ve güvencesini güvence altına aldı. AK Parti bu milletin ta kendisidir, SELIM Fırka ayrımsız hal ve hizmet partisidir. İçerisinde bulunduğumuz yeni dönemde bile Türkiye’yi kalkındıracak, Türkiye’yi ileriye taşıyacak, yeni dünya düzeninde Türkiye’nin elan sağlam ve dallı güllü aynı şekilde yerini almasını sağlayacak olan parti tekrar DOĞRU Tümen’dir. Ego bu vesileyle mensubu olmaktan saygınlık duyduğum milletin partisi DÜRÜST Parti’nin 21’inci yılını kutluyor özellikle Cumhurbaşkanımız atılmak amacıyla milletimize sayımsız hizmetlerde mevcut bütün DOĞRU kadrolara teşekkürname ediyorum. 2023 hedefine güvenli adımlarla gittiğimiz bu yolda partimize başarılar diliyor ve bizlere 21 yıldır güvenen milletimize şükranlarımı sunuyorum” ifadelerine vadi verdi. – MALATYA

Share: