İYİ Parti Domestik Yönetimler İstişare Toplantısı Çorum’da yapıldı

İYİ Parti Yerel Yönetimler Başkanlığınca hazırlanan yerli yönetimler müşavere toplantısı, Çorum’un Sungurlu ilçesinde yapıldı.

İYİ Parti Evcil Yönetimler Başkanı Pek Ergun, derinti için geldiği ilçede Sungurlu Şehremini Abdulkadir Şahiner’i görüşme etti. Ardından esnaf ziyareti yapan Ergun, elan sonradan partililerle, Sungurlu Belediyesi mesire alanında planlı yerli yönetimler konuşma toplantısında benzeri araya geldi.

Ergun, burada yaptığı konuşmada, 2022’nin lehçe kalifiye 4. toplantısını birleştirme ettiklerini söyledi.

Toplantılarda, İYİ Fırka’nin evcil yönetimlerle alakadar politikaları ile evcil yönetimlerin sorunlarını yorum fırsatı bulduklarını tamlayan Ergun, bu sayede henüz varlıklı bir politikaya cemaat olduklarını rapor etti.

İYİ Öğür’nin Türkiye’yi güçlendirilmiş saylav sisteme etmek istediğini hatırlatan Ergun, Türkiye’nin acilen mebus demokrasiye dönmesinin bir zaruret halini aldığını öne sürdü.

Ergun, İYİ Öğür Umumi Başkanı Meral Akşener başkanlığında, evvel seçimde bir numara parti olacaklarına inandığını dile getirerek, “Parçalanmamış bu sorunları çözebilecek tek adres İYİ Öğür’dir. Zira Türkiye’nin yeryüzü donanımlı ve muvaffakiyetli kadrolarına sahip partisi İYİ Öğür’dir. Bundan muhit, milletimizin partimize göstermiş olduğu haz herhangi bir geçen gün artmaktadır. Bu bezginlik içre, İYİ Fırka ve liderimiz Meral Akşener milletimizin umudu haline gelmiştir. İktidarın alternatifi İYİ Fırka’mizdir.” diyerek konuştu.

Toplantıya, İYİ Fırka Samsun Saylav Bedri Yaşar ile Yerli Yönetimler komutan yardımcıları Burhanettin Kocamaz ve Mete Adam, İYİ Tümen Çorum İl Başkanı Bekir Özsaçmacı, Sungurlu Şehremini Abdulkadir Şahiner ile Çorum, Amasya, Tokat, Çankırı, Yozgat ve Kırıkkale illerinden partililer katıldı.

Share: