İşçi haiz servis minibüsü kamyonetle çarpıştı: 4 kişi yaralandı

İşçi taşıyan servis minibüsü kamyonetle çarpıştı: 4 güç yaralandı

Yaralıyı, sedyeden düştü

BURSA – Bursa’da servis minibüsünün kamyonetle çarpışması sonucu meydana mevrut trafik kazasında, 2 işçi ile kamyonette bulunan cet ve oğlu yaralandı. Kazazedeye engelleme eden sağlık görevlileri ise bir yaralıyı sedyeden düşürdü. O anlar kameralara yansıdı.

Görüngü, 23.00’da Minval Saika İlçesi Samanlı Kavşağı üzerinde meydana geldi. Edinilen bilgiye bakarak, Ömer A. idaresindeki 16 S 2467 plakalı servis arabası kırmızı ışığa takılmamak üzere hızını yükseltti. O tam kavşaktan gün alan Hayrullah Ö.’nün kontrolündeki 16 ATM 521 plakalı kamyonete çarptı. Çarpışmanın etkisiyle savrulan araçlar bariyerlere çarparak durabildi. Kazayı gören çevredeki vatandaşlar durumu hemen 112 Acil Çağrı Dalan’ine bildirdi. İhbar üzerine fenomen hesabına çok sayıda cankurtaran ve polis ekibi gönderme edildi. Kazada serviste mevcut Çalım A. ve Fatma E, kamyonette ise ağababa Yılmayan Ö. ile oğlu Hayrullah Ö. yaralandı. Olay yerinde yapılan ilk müdahalenin arkası sıra aralık yaralıları ambulansa bindirmeye geldi. Bu sırada Fatma E’nin taşındığı sedyenin ayaklarının şırakkadak kapanmasıyla yaralı yere düştü. Yeniden sedyeye alınan dertli, tetik ayrımsız şekilde ambulansa bindirildi. İlk müdahalenin ardından yaralılar ambulansla bölgedeki bildirme yakın hastaneye kaldırılarak otama altına alındı.

Öte yandan, polis kazayla ilişkin çalışma başlatırken, yaralıların dirimsel tehlikesi olmadığı öğrenildi.

Kaza sonrası servis minibüsü şoförü ile pikap sürücüsünün yakınları ortada yaşanan tartışma polislerin araya girmesiyle büyümeden sonlandırıldı. O anlar kameraya yansıdı.

Share: