İş adamı Eşin, Nazilli Belediyespor’u Adana’da bekâr bırakmadı

İş adamı, Eşin Group Nazilli Belediyespor’un sima sponsoru Rıdvan Eşin, Adana Demirspor ile oynanan Ekincilik Türkiye Kupası karşılaşması üzere Adana’ya giderek takımı boydak bırakmadı.

Kültür Türkiye Kupası 4. devir maçında Adana Demirspor ile eşleşen Eşin Group Nazilli Belediyespor bu hafta Adana’ya misafir oldu. Akıbet maçlarında desteğini ve ilgisini değme antlaşma hissettiren Eşin Group Umumi Heyet Başkanı Rıdvan Eşin, bu maçta birlikte Nazilli’yi yalnız bırakmayarak, bindi amacıyla Adana tribünlerinde yerini aldı.

Süper Lig’in formda ekiplerinden birine alın dayanılmaz tıpkısı savaşım sergileyen Eşin Group Nazilli Belediyespor, gür başladığı karşılaşmada öne geçmeyi başardı. Adana Demirspor golleriyle rakibi karşısında gine öne geçse üstelik, ongun tıpkı dayanım gösteren Nazilli ekibi maçı 3-3’e getirip, temdit dakikalarına bu skorla girdi. Maçın bitmesine saniyeler kaldığında penaltı kazanan Adana temsilcisi, attığı gol ile turu geçmeyi başardı.

Maçın ardından açıklamalarda bulunan Eşin, şunları söyledi:

“Öncelikle Nazilli’li futbolcularımıza bize böyle durum zevki efdal benzeri maç izlettirdikleri üzere teşekkür ediyorum. Gösterdikleri savaşım, oynadıkları futbol, geriye düştüklerinde gösterdikleri dayanım eminim ki herkes aracılığıyla nazik içtinap etmek gördü ve bizi dahi haddinden fazla gururlandırdı. Adana Demirspor kabil nazik benzeri kulübü az daha eliyorduk. Amma futbolda başlamak bile kaybetmek de var. Dilerdik kim kazanıp Türkiye Kupası maceramıza bitmeme edelim. Amma serencam dakikada mevrut penaltıya engel olamadık. Amma anca adamakıllı mücadele ettik kim, bu bizi elan mutlu etti. Ligteki maçlarımız amacıyla bizi umutlandırdı. Futbolcu kardeşlerimin hepsini biricik yegâne tebrik kartı ediyorum ve önümüzdeki maçlarda başarılar diliyorum.” – AYDIN

Share: