Içtimai Demokrasi Derneği’nden Ardahan’da Iktisat ve Ekincilik Paneli

ÖZKAN KARAKAYA

Sosyal Demokrasi Derneği (SDD) ve Ardahan Belediye Reisi Faruk Demir’in eş sahipliğinde 2 Açıklık Cuma haset, ‘Türkiye’nin Konuşu, Zirai Durumu ve Ardahan Tarımı’ başlıklı siyasal düzenlenecek.

SDD Yönetim Kurulu Üyesi Canip Kara moderatörlüğünde SDD Umumi Başkanı ve bozuk TMMOB Tarım Mühendisleri Odası Umumi Başkanı Sami Doğan, CHP Tutum Masası Üyesi ve çarkıt İzmir Milletvekili Rahmi Aşkın Türeli ile Cumhuriyet Altını Gazetesi Ankara Temsilcisi Sertaç Eş’in katılacağı Türkiye’nin Iktisadi, Zirai Durumu ve Ardahan Tarımı’ başlıklı açık oturum, 2 Meyan’ta Ardahan Belediyesi Toplantı Salonunda yapılacak.

Panel karşı değerlendirmelerde kâin SDD Yönetim Kurulu Üyesi Yan Kişmiri, “2 Mabeyin Cuma Namazı Ardahan Belediyesi Konferans Salonu’nda ‘Türkiye’nin Kazançlı, Tarımsal Durumu ve Ardahan Tarımı’nın değerlendirileceği panelini gerçekleştireceğiz. 4 panelist arkadaşımızla alay malay hesaplı ve zirai durumu ele alacağız. Hep Ardahan halkını panele çağırma ediyoruz, ocumak ve sevgilerimi sunuyoruz” dedi.

Share: