Hadise’nin dağ gün dostları mahsus oldu! Aktör arkadaşları tek serbest bırakmıyor

Dört ay evvel evlenen Olay ile Mehmet Dinçerler’in boşanacağı haberleri gündemde yerini korurken seçkin iki insan dahi magazin dünyasında mümasil takipte.

KARACA DÖNÜŞ DOSTLARI YALNIZ BIRAKMIYOR

Güzel şarkısı Hikâye içtimai medya hesabından yaptığı açıklamada “Anlaşarak sonlandıramadığımız üzere boşanma davası açtığımı sizlerle sarılmak isterim” ifadelerini kullanmıştı. Bu gelişme sonrası ağırlık günler nâkil Hikâye’nin yağiz dönüş dostları ortaya çıktı. Gazeteci Arif Hür’ün haberine göre Hadise ile mail bacanak olan ünlü oyuncular Seda Bakan ve Selin Demiratar, sanatçıyı bu el ve buhranlı günlerinde sıkça arıyor ve moral veriyormuş. Olay’ye karı fertlerinin birlikte bunaltıcı benzeri desteği bahis konusu olduğu söyleniyor.

PEŞ PEŞE AYRILIK PAYLAŞIMI YAPTILAR

Instagram hesabından firak kararını duyuran Hikâye, “Anlaşarak sonlandıramadığımız amacıyla boşanma davası açtığımı sizlerle kabullenmek isterim. Mehmet’e hayatında mutluluklar diliyorum. Bu süreçte yanımda olan herkese teşekkürname ederim” ifadelerini kullandı. Fenomen’nin arkası sıra paylaşım eden Mehmet Dinçerler ise için iddialara cevap verdi. Olay’nin urba tercihlerine müdahale ederek hanek hayatına karıştığı ve metrukiyet kararının peşi sıra şarkıcıdan yüzk ve altınları hoşgörüsüz istediği ati sürülen Dinçerler, “Şahsıma yapılan yakıştırmalar geçersizlik. İlişkimiz süresince Hadise’nin sanat hayatını sunma haddinden fazla destekleyen kişi bendim. Konserlerini ailemle birlikte sunma önden gururla izledim. O yüzden ortaya atılmış iddialar beni şaşırttı. Evliliğimizi sonlandırma kararı eş görüşümüzdür. Vaka’den hiçbir talebim olmamıştır. Kişi dünyama dönmek hesabına herkesten ürkmek kâm ediyorum” dedi.Share: