Gökhan Ünver “Çok Bilinen” turnesiyle 11 Kasım’da Samsun’da

Bire Bir süredir “Çokça Bilinen” adını verdiği stand-up gösterisiyle Türkiye’nin ciharıyek köşesini dolaşan Gökhan Ünver’in sıradaki durağı Samsun olacak. Kalburüstü komedyen, 11 Teşrinisani Cuma Namazı haset Samsun Canik Kültür Merkezi’nde izleyiciyle buluşacak.

Uzun yıllar kurumsal hayatta çalıştıktan sonraları yevmi hayatla ilişik gözlemlerini aktardığı güdük performanslarla yıldızı parlayan Gökhan Ünver, geçtiğimiz aylarda başladığı ve büyük sargı gören “Çok Aşina” turnesine Samsun ile devam ediyor. Ünver, 11 Son Teşrin Cuma Günü saat 20.00’de Samsun Canik Kültür Merkezi’ne mihman olacak.

Gösterinin biletleri ise www.biletinial.com üzerinden satışa sunuldu.

“Seyircimizle farklı ayrımsız rabıta kurduk”

Yaz aylarında başladıkları birinci turne süresince çok kısa sürede Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri, Gaziantep ve Trabzon’dahi 6 bin kişiyle buluştuklarını belirten Ünver, Haddinden Fazla Bilinen turnesinin bu başarıyı elde etmesinde gelişigüzel sınıftan insanı tanımasının ve istediği temas kişinin karakterine bürünebilmesinin enerjik olduğunu belirtti. 10 Teşrinisani Atatürk’ü Yâd Haset’nden tezelden ayrımsız ahit bilahare Samsun’birlikte olmanın farklı benzeri anlamı olduğunu tamlayan Ünver, “Haddinden Fazla Bilinen turnemizde seyircimizle buluşmaktan ufuk haddinden fazla mutluyuz. Turnemiz süresince ziyaret ettiğimiz şehirlerde gelenlerin reaksiyonları bakir skeçler üstüne ilham verdi. Seyircimizle değişik ayrımsız bandaj kurduk, herhangi bir müzakere ettiğimiz şehirde bu daha birlikte güçleniyor” diyerek konuştu. – SAMSUN

Share: