Gazeteci Gökhan Erkmen, mezarı başında anıldı

Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti (OGC) Eski Başkanı Gazeteci Gökhan Erkmen, vefatının 5. yıldönümünde mezarı başında dualarla anıldı.

Gazeteci Gökhan Erkmen’in vefatının 5. yıldönümünde zımnında Osmaniye Belediyesi asri mezarlıktaki mezarı başında ihtifal programı düzenlendi. Selahaddin Eyyubi Camii İmam-Hatibi Hedef Yılmaz tarafından okunan Kur’an-ı Kerim’in arkası sıra dualar edildi. Daha bilahare basın mensupları ve ailesi marifetiyle Gökhan Erkmen’in mezarına karanfiller bırakıldı.

Programda mütekellim OGC Başkanı İsrafil Cebbar, “Gökhan Erkmen başkanımız Osmaniye basının unutulmaz duayenlerindendi. Osmaniye basınına bir nice emeği ve katkısının birlikte Osmaniye’mize de cesim hizmetleri olmuştu. Kendisi müstehap ve sevgili aynı insandı. Zaman burada kendisini ahiret yolculuğu yıldönümünde bir yol elan rahmet ve minnetle anıyoruz. Ruhu cıvıl cıvıl mekanı cennet olsun inşallah” dedi.

Gökhan Erkmen’in oğlu Uray Meclis Üyesi Ahmet Erkmen da babasının vefatının 5. ahiret yolculuğu yıldönümünde kendilerini ve ailesini yalnız bırakmayan meslektaşlarına ve sevenlerine programa katılımları zımnında teşekkürname etti.

Programa Osmaniye Gazeteciler Cemiyeti Başkanı, Küresel Gazeteciler Konseyi Yerel Iletişim Araçları Meclis Başkanı ve İnternet Gazetecileri Umumi Başbuğ Yardımcısı İsrafil Orion, OGC Kurucu Başkanı Gazeteci Bahri Kervan Yıldızı, Türk Dünyası Gazeteciler Federasyonu Umumi Başkanı Menderes Çipo, Osmaniye Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Osman Narenç, Azade Sayman-Finansal Danışman Mustafa Fettahlıoğlu, eşi, çocukları ve matbuat mensupları katıldı. – OSMANİYE

Share: