Eskişehirspor kullanılmamış sezonda dahi tüvana futbolcular ile savaşım edecek

Kulüp kendisine sunturlu bire bir ortam yakaladıklarını anlatım eden Eskişehirspor Teknik Direktörü Cüneyt Biçer, “Yıl içerisinde herkesin hedeflediği aynı yasakçı var, fakat önceliğimiz bu grubu bire bir arada oynatıp yaptıkları işten keyif almalarını sağlamaktır” şeklinde konuştu.

Yaklaşık ayrımsız ay önce göreve başlayan Eskişehirspor Maharet Direktörü Cüneyt Biçer; futbolcular, maharet kadro ve değişik kulüp çalışanlarının fena hâlde benzeri yassı yakaladıklarını rapor etti. 20 Temmuz tarihinden itibaren mevkut kendisine evolüsyon sarfiyat ettiklerini belirten Biçer, ekibin zinde olmasına rağmen benzeri o kadar tecrübeli olduğunu dile getirdi. Camianın akıbet 2-3 yıldır kısık tıpkı durumda olduğunu nâkil Biçer, sporcular namına sevinçli ayrımsız topluluk ortaya çıkarmaya çalıştıklarını aktardı. Yıl içerisinde Eskişehirspor için herkesin hedeflediği bire bir yasakçı olduğunu ileten Biçer, “Önceliğimiz bu grubu benzeri arada oynayabilmek ve yaptıkları işten esenlik almalarını keşfetmek” dedi.

“Pres bire bir klasman ancak bunu kolaylaştırmak bizim elimizde”

Eskişehirspor taraftarının hem tribün yerine hem üstelik ülkenin geçmiş mevrut kulüplerinden biri olduğundan bahseden antrenör Cüneyt Biçer, “Beklenti ediyorum ki sırtımıza o gücü alıp yolumuza bitmeme edeceğiz. TFF 3. Tabur, genel kendisine mücadelesi haddinden fazla erdemli bire bir tomar namına görülüyor. Deplasman şartları zordur. Ancak çöz sahamızda oynayacağımız maçlar itibarı ile üçüncü ligde bir nice takımın göremeyeceği bire bir stadyuma ve ambiyansa sahibiz. Bu şartlara fut uydurarak akım etmeliyiz. Ağırlık tıpkı lig ancak bunu kolaylaştırmak bizim elimizde” şeklinde konuştu.

“Yeni ayrımsız galeyan getirecektir”

Türkiye Futbol Federasyonu tarafından denenecek yıpranmamış play-off sistemi üzerine düşünlerini rapor fail Beceri Direktör Biçer, laf ile ait olarak sözlerine şöyle devam etti:

“Sistemin ligi heyecanlandıracak bölümleri var gibi görünüyor. Ancak gelişmemiş aksaklıklar üstelik çıkabilir diye niteleyerek düşünüyorum. Mesela, tıpkı bando final maçına ikinci olan takım amut katıldığında farklı gelen takımlar; cezalı olan oyuncusunu oynatabilecek mi oynatamayacak mı vb. onlara yaklaşmak geçişsiz. Bu konuda bir iki farklılık yapılabilir. Belki dahi olmayacaktır bilmiyorum ancak hepimize eskimemiş bire bir coşku getirecektir.” – ESKİŞEHİR

Share: