El Yılmaz: “Serencam kötü amma biz oyundan ve mücadeleden memnunuz”

Altay Teknik Sorumlusu Öğün Yılmaz, skorun ızdırap olduğunu ama önce maç üzere ortaya koydukları performanstan memnun olduklarını söyledi.

Spor Dip 1. Lig’in açılış maçında Altay, mihman ettiği Samsunspor’a 2-0 aşınmış oldu. Maçın peşi sıra düzenlenen matbuat toplantısında Altay Teknik Sorumlusu Kere Yılmayan, maçı değerlendirdi.

Kere Yılmayan, “Maça rahatsız başladık, Samsunspor henüz enerjik başladı. Ancak bunu tez üzerimizden attık ve dengeyi sağladık. Golü yediğimiz dakikaya büyüklüğünde üstünlüğü da ele almıştık. Az Buçuk şanssızlık, az buçuk tavır hatasında gol oldu. İkinci yarı az buçuk elan mebzul başladık oyuna. Çevrim arasında hocamızın yaptığı değişikliklerle henüz konsantreydik. Alelhusus duran toplarda bir nice pozisyona girdik, karamboller oluşturduk. Maçın çıktı akıbet bölümünde riske girerek dörtlü defansa döndük ve tıpkısı forvet elan aldık oyuna. Az Buçuk hareketli olduk ama geride riziko almıştık. Kontrataktan ikinci golü yedik. İlk maç için son zehir ama tığ oyundan ve mücadeleden memnunuz. Ustalık ve taktik yerine yüreklerini sahaya yansıttılar. Önümüzdeki haftalar amacıyla berenarı iyi sinyaller verdiler. İnşallah yakın zamanda yıpranmamış mevrut 2 arkadaşımızla beraber istediğimiz yere geleceğiz” dedi. – İZMİR

Share: