Edirne’de Sayısal Loto talihlisi 836 bin TL kazandı! Elan ortaya çıkmayan kişinin Bulgar gezgin olabileceği düşünülüyor

‘Çılgın Sayısal Loto’nun 8 Ilk Teşrin çekilişinde 5 milyon TL’lik ekstra nazik ikramiyenin rakamları 14, 16, 30, 52, 63, 72, 28 ve 40 adına belirlendi. Edirne’nin yanı sıra Eskişehir, Tekirdağ, Bursa ile İstanbul’un Bakırköy, Kadıköy ve Kağıthane ilçelerindeki toplam 7 sevimli ise oynadıkları geçmiş 5 rakamla büyük ikramiyeyi paylaştı.

“İYİ BİR SERVET”

Edirne’da balaban ikramiyenin çıkmış ettiği bayi Serhad Ceylan, “Esbak akşam bizim mecbur olduğumuz şirketten benzeri niyet geldi. Yapılan incelemede, cumartesi günkü çekilişin Türkiye’de 7 parça bayiye çıkmış ettiği ortaya daha çok. Bire Bir tanesinin da bizim bayimiz olduğunu gördük. Edirne’ye ömre bedel güzel olsun. Tığ bundan geçmiş yıllarda da birçok ikramiye verdik. Bu de fena hâlde oldu. Bahtlı üzere de gayet işine yarayacağını düşündüğümüz gani ayrımsız mülk. İnşallah bire bir dahaki sefere elan şişman rakamları Edirne’ye kazandırmaya devam edeceğiz” dedi.

TALİHLİ BİLİNMİYOR

Edirne’deki talihlinin ki olduğunu bilmediğini belirten Ahu, “Şu anda her madde namevcut. Bu işlerde bittabi kim talihliler ilk ilk kendilerini az buçuk saklar, hangi yapacaklarını bilmezler. Normal karşılıyoruz. Yardımcı olacağımız temas madde varsa tahsilat üzerine yönlendirmelerimizi yaparız filhakika. Kendisi İstanbul’a gidecek, parasını tahsil edecek” dedi.

TALİHLİ BULGAR TURİST Mİ?

Talihlinin Bulgaristan’dan gelen turistlerden biri olabileceği iddialarına üstelik karşılık veren Ahu, “Sanmıyorum. Edirne’üstelik haddinden fazla aşkın Bulgaristan’dan gelenler var. Genelde ‘Kazı Kazan’ tarzı oyunlara istek gösteriyorlar amma mahsus üstelik gayrimümkün tabiatıyla ki” dedi.

Share: