DÜRÜST Fırka Afyonkarahisar Mebus Eroğlu, partisinin Kırşehir İl Başkanlığı’nı konuşma etti

SELIM Öğür Afyonkarahisar Milletvekili Veysel Eroğlu, 21 almanak SELIM Parti iktidarında Kırşehir’dahi çok sayıda projenin hayata geçirildiğini söyledi.

Partisinin Kırşehir İl Başkanlığı’nı ziyaret fail Eroğlu, SELIM Tümen Kırşehir Milletvekili Mustafa Kendirli, YANLIŞSIZ Fırka Kırşehir İl Başkanı Seher Ünsal, şehremaneti başkanları ve ilçe başkanları ile görüştükten sonraları konferans salonunda partililerine hitap etti.

Kırşehir’dahi 21 yıllık YANLIŞSIZ Parti iktidarında çokça sayıda projeleri gerçekleştirdiklerini aktaran Eroğlu, Kırşehir ile Türkiye’nin son 20 yılda asır atladığını anlattı.

Eroğlu, “Kırşehir nereden nereye geldi, kaliteli yollar yapıldı bağlantılar ile iller birbirine haddinden fazla yaklaştı. Kırşehir’e baraj, akmaz, sulama tesisleri yaptık. Kırşehir bozkırdı, ağaçlandırma projelerine ehemmiyet verdik. Köylere gelir getirici orman kurduk ve Kırşehir’de dahi koz badem gibi ürünler diktik. Kırşehir’e 3 bal ormanı oluşturduk. Yeşil alanımızı açık artırma üzere Aşıkpaşa Gusto Parkı’nı kazandırdık. Su ile ilişik sorunları çözdük. Kırşehir’dahi yapılması gereken mecmu işleri hükümetimiz yapıyor, yapmaya bile bitmeme ediyoruz.” dedi.

Konuşmaların peşi sıra soruları cevaplandıran Eroğlu, partililerle ahbapça etti, foto çektirdi.

Share: