DOĞRU PARTİLİ BELEDİYE BAŞKANLARI BÜYÜKÇEKMECE’DE

SELIM Tümen İstanbul İl Başkanlığı’nın başlattığı “Yüz Yüze 100 Dönme” programı kapsamında Dürüst Partili ilçe şehremaneti başkanları Büyükçekmece’de tıpkı araya geldi. Programda mütekellim Dürüst Tümen İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe “Hoppadak kazanmayı değil nasıl bir rekorla ve farkla kazanacağımızı konuşuyor haldeyiz” dedi.

Büyükçekmece Ak Tümen İlçe Binası’nda gerçekleşen buluşmaya Doğru Öğür İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe ve 18 kaza belediye başkanı katıldı. Toplantıda konuşan Dürüst Tümen İstanbul İl Başkanı Osman Nuri Kabaktepe “Cemaziyelevvel ayrımsız kere daha gördük ki zamanı esbak ve köhnemiş yaklaşım tarzlarını neredeyse damping yaparak baştan piyasaya devam etmek talip bire bir anne muhalefetle alın karşıyayız. Içtimai konut projesi açıklanıyor, anne aykırılık lideri evvelden olduğu kabil köhneleşmiş politik tarzını yeniden gündeme getirerek, milletimizin beklentilerini karşılayan projelerin gelişmesi, mübarek tıpkı şekilde hayata geçmesini dile ifham etmek namına değersizleştirmek için yaklaşım gösteriyor. Bu karşıtlıkları erk hırsıyla Recep Tayyip Erdoğan’a yaptıklarını zannediyorlar amma esasta milletimize alın yapıyorlar. Milletimizle alay malay adına, milletimizi küçümsemeden, beklentilerini karşılayacak projelerin geliştirilmesi noktasında bire bir siyaset geliştirmemiz, hem kendimiz hem ülkemiz açısından akilane peki tavsiyesini uyarmak istiyorum” dedi.

“BU MASANIN BİR KARAR VERMESİ LAZIM”

Kabaktepe,”6+1 masasının ve ana muhalefetin değişmeyen vermesi lazım. Bu masanın tıpkısı değişmeyen vermesi lazım. Illet barışma ettiniz, bozukluk geçim edemediniz? Ecdada saldırış var, saldırıda ittifak mı ettiniz? Anadolu’yu işgale yeltenen denize döktüğümüz Yunan’ı övmede mi ittifakınız var? Güreşçi Köprüsü yapılıyor karşı çıkıyorsunuz, içtimai ev yapılıyor alın çıkıyorsunuz” dedi.

“NASIL BİR REKORLA VE FARKLA KAZANACAĞIMIZI KONUŞUYOR HALDEYİZ”

Kabaktepe, “Yüz Yüze 100 devir programının 9. haftasında tığ şunu gördük kim milletimiz bizimle. İstanbul’un ahde vefa ile Recep Tayyip Erdoğan’a erbap çıktığını gördük. Bundan Sonra Yanlişsiz Tümen 2023 seçimleri amacıyla rüzgar arkamızda, önümüzde tartışmasından feyiz, rüzgarımızın hangi büyüklüğünde kuvvetli olduğunu gördük. Milletimizle alay malay, hemen kazanmayı değil şüphesiz benzeri rekorla ve farkla kazanacağımızı konuşuyor haldeyiz. Bunların temeli insanımızın 20 almanak Recep Tayyip Erdoğan hizmetine, iz siyasetine gösterdiği karşılıktır” şeklinde konuştu.

Kabaktepe, “Üç yıl içerisinde, daha çok dördüncü yılına giriyoruz, bizler buna İstanbul’un kaybolma 1000 haset dedik. Eserin ve hizmetin İstanbul’da üretilmediğini, henüz geçmiş üretilenlerin durdurulduğunu, yüzde 60’ı yüzde 70’i teyit edilen eserlerin bitirilemediğini, antrparantez yüzdelik 90 teslim edilen tamam eserlerin birkaç yılda bitirilerek güya tamamının kendileri yapılmış kabil gösterildiğini gördük. Önceden reddettikleri eserleri yapıp, biz yaptık diye gösteren bir guguk kuşu siyaseti ile İstanbullunun yüz yüze olduğunu biliyoruz ve görüyoruz” İfadelerini kullandı.

Kabaktepe “Şangay görüşmesi vesilesiyle Acımasız- Ukrayna savaşı gündeme geldi. Temel aykırılık ve 6+1 masasının görüşlerini izlem etseydi Türkiye zaman durumumuz hangi olurdu? Dünyanın durumu hangi olurdu, besin ve enerji krizi pekâlâ olurdu? Elbet yönetilirdi? Türkiye’yi AB’nin tabiri caizse emri altında, politikalarını uygulayan ayrımsız ati devriye haline ifham etmek isterdi. Türkiye’nin, bölgemizin, coğrafyamızın, Afrika’nın Avrupa’nın gıda krizinden bahsedilmiyorsa cemaziyelevvel akşamki fotoğrafta görüldüğü amacıyla dünya liderleriyle hazar için beraberlik üzere aynı araya gelen Recep Tayyip Erdoğan’ın başarısıdır” diye konuştu. Konuşmalar sonrasında Şehremaneti Başkanları esnaf ziyaretlerinde düşmek üzere alandan ayrıldı.Share: