Denizli’de bire bir avrat, memur arkadaşına asitle saldırdı: 2 emanet yaralandı

Zaman saat 17.00 sıralarında Pamukkale ilçesi Ecdat Mahallesindeki İmar ve Şehircilik Dairesi Başkanlığı’nın Bina Taharri Şube Müdürlüğü binasında yaşanan olayda, Idarehane Müdürlüğüne mevrut Istek Y. isimli kadın, vazifeli adına müteharrik Tutku Çiftçi’ye birlikte getirdiği asidi attı. Bu sırada sıçrayan asitten yakında bulunan Aslı Yılmaz dahi yaralandı.

SALDIRGAN KAÇARAK UZAKLAŞTI

Kadınların çığlıkları üzerine diğer çalışanlar yardıma koştu. Asitli saldırıyı gerçekleştiren Arzu Y. ise olay yerinden kaçtı.

SAĞLIK DURUMLARI İYİ

İhbar üzerine görüngü adına ivedi esenlik ve polis güçleri ekipleri atıf edildi. Fenomen yerine vasıl acil afiyet ekibi yüzünden yaralanan Korkunç Ekinci ile elinden yaralanan Aslı Yılmaz’ı ambulansla Denizli Izzet Hastanesi’ne kaldırdı. İki yaralının sağlık durumunun gür olduğu öğrenildi.

PSİKOLOJİK RAHATSIZLIĞI VAR

Görüngü yerinden kaçan Dilek Y. ise polis aracılığıyla yakalanarak gözaltına alındı. Olay yeri tetkik ekipleri da asitli saldırının yapıldığı alanda tetkik yaptı. Saldırıyı gerçekleştiren Umu Y.’nin Hırslı Fellah ile üniversiteden bacanak olduğu ve psikolojik rahatsızlığı bulunduğu öğrenildi. Saldırının üstelik kıskançlıktan kaynaklanmış olabileceği belirtilirken, anket sürdürülüyor.

Share: