Denizli OSB’de ILO Ofisi İŞMEP programı tanıtım konferansı gerçekleştirildi

Denizli Tevhit Sanayi Bölgesi Müdürlüğü ve Arsıulusal Iş Örgütü (ILO) işbirliğinde ölçülü İşyerinde Mesleksel Eğitim Bilimi ve Aksiyon Programı (İŞMEP) tanıtımı Uluslararası Mesai Örgütü yetkililerinin katılımıyla Denizli Kombinasyon Sanayi Bölgesi Müdürlüğü Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.

Denizli Organize Endüstri Toprak Müdürü Ahmet Taş, Uluslararası Himmet Örgütü (ILO) Proje Koordinatörü Vekili Varol Dur, PAÜ Mesai Ekonomisi ve Uran İlişkileri Bölüm Başkanı Prof. Dr. Oğuz Karadeniz, İl Kafile İdaresi Müdürü Abdullah Yılmaz, ILO İŞMEP Izlence Koordinatörü Emine Badem Gülekçi, ILO Denizli İŞMEP Program Danışmanı Bahar Bahçe, Denizli İşkur İl Müdür Muavini, Honaz İlçe Şahıs Müdürü Hüseyin Yılmayan, Honaz İlçe SGK Müdür Yardımcısı, Honaz Ahali Eğitim Merkezi Müdürü ile şirketlerin İşveren Temsilcilerinin ve İşletme İnsan Kaynakları Müdürlerinin katıldığı konferansta Denizli İLO Ofisi İŞMEP Proje Koordinatörü Hakkı Öztürker, Vadi Koordinatörü Işıl Elif Aslan, Yetişek Koordinatörü Süleyman Tepeli Tarla Kuşu ve Saha Asistanı Muhammed Elemar’da hazır bulundu.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın peşi sıra açım konuşmalarına geçildi. Konferansın küşat konuşmasını Uluslararası Iş Örgütü (ILO) Proje Koordinatörü Vekili Varol Dur yaptı. Ardından Denizli İl Barhana İdaresi Müdürü Abdullah Yılmaz, Pamukkale Üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Sanayi İlişkileri Kürsü Başkanı Prof. Dr. Oğuz Karadeniz ve Denizli İLO Ofisi Düz Koordinatörü Işıl Elif Arslan müracaat ve sunumlarını gerçekleştirdiler. “Mukayyet İstihdama Geçiş” ve “İŞMEP Lansman” sunumlarının akabinde konferansın istifham ve cevap bölümüne geçilerek katılımcıların sorularına cevaplar verildi. Umu ve temennilerin arkası sıra bunaltıcı tıpkısı katılım ve gönülden takip edilen Denizli Birleştirme Sanayi Bölgesi Müdürlüğü ILO Ofisi İŞMEP tanıtım konferansı sona erdi. – DENİZLİ

Share: