Değer Zerey’in ismi Timsah Park’ta yaşayacak

Geçtiğiniz aylarda sağlık sorunları cihetiyle hayatını kaybeden Bursa spor tribünlerinin müstehap taraftarı Haysiyet Zerey’in ismi Timsah Otopark’ta D4 nolu kapıya verildi.

Geçtiğimiz aylarda rahatsızlığı sonucu hayatını kaybeden Bursaspor’un yüzü sıcak taraftarı Itibar Zerey ismi daha çok Timsah Park Yeri’ta yaşayacak. Yeşil-beyazlı tribünlerin koreografilerindeki mebde mimarı olan Değer Zerey’in ismi düzenlenen merasim ile Timsah Park Stadı D4 nolu kapıya verildi. Kapının küşat törenine Başbuğ Ömer Furkan Banaz, yönetim kurulu üyeleri; Sinan Topuk, Mehmet Zahit Yanar, Şaban Azade, Zerey ailesi, Bursaspor Vakfı Başkanı Yüce Ademoğlu ve taraftarlar katıldı.

Komutan Banaz’dan ‘Bala Kulübü’ müjdesi

Açılışta mütekellim Komutan Ömer Furkan Banaz, “Zer dostlar, zaman bizler üzere çok altın bir kardeşimizin ismini ölmezleştirmek üzere buradayız. Canan Onur Zerey’i sizlere anlatmama tabiatıyla lüzumlu yok ancak bizler için önemini açıklamak isterim. Sevgili kardeşimiz bu mefret arma uğruna; bulunduğumuz bu stadda gecelerce sabahlamış, elan bereketli henüz iyice işler çıkarabilmek için karış karış bu stadın temas yerini ölçüp biçmiş, hatta sevdasına ailesini bile katarak çok nazik işlemler yapmıştır. Bursaspor’umuzun henüz bereketli konumlarda bulunması için projeler üretmiş cümle ile da bunları paylaşmaya fert atmıştır. Buradan müjdesini dahi çevirmek isterim ki sunma büyük arzusu Çocuk Kulübü ile ilgili çalışmalarımızın son aşamalarına mevrut bulunmaktayız. Bursaspor ismini; cemi spor halkoyu tarafından hayranlık ile izlenen koreografileriyle, toptan ölçekteki fikirleriyle, yer önemlisi samimi Bursasporluluğu ile sonraki dünyadan göçen kardeşimiz Değer Zerey’i; inşallah burada yekpare taraftarlarımızın göreceği tıpkı noktada adını yaşatarak onurlandırmış olacağız. Angajman ve beraberliğimizin daima olmasını muhteşem Allahtan yalvarma ediyorum” ifadelerini kullandı. – BURSA

Share: