Davut Gürkan, “Bu evire çevire site amacıyla taş üstüne taş koymaya çalışıyoruz”

AK Öğür Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, her kesimden vatandaşa ve sivil toplum örgütleri temsilcileri ile biraraya gelmeye devam ediyor.

AK Tümen Bursa İl Başkanı Davut Gürkan, Sinandede Mahalle sakinleri ile biraraya geldi. Sinandede Yetişek, Kültür, Toplumsal El Birliği ve Teavün Derneği merkezinde gerçekleşen toplantıda vatandaşların kâm ve önerilerini dinleyen Başbuğ Gürkan, şehrin seçkin noktasında gerçekleştirdikleri ziyaretlerle Bursa’nın taleplerini birinci ağızdan kulaktan, çözüm ürettiklerini söyledi.

Komutan Gürkan, Bursa’nın birlik potansiyelleri, etken ve zengin kültürel öğeleri barındıran can yapısıyla Türkiye’nin sunma hususi şehirlerinden biri olduğunu vurgulayarak, “Bizler birlikte bu güzel şehri, pir insanlarımızla birlikte yönetmeye, bakım etmeye çabalıyoruz. Bursamız ve Bursalı hemşehrilerimiz seçkin hizmetin en güzelini adalet ediyor. Bu bilinçle çalışıyor, YANLIŞSIZ Kadrolar namına Bursamızın, ülkemizin geleceği amacıyla taş üstüne taş koymaya çalışıyoruz. Bu yolda partimizin kuruluşundan bu yana desteği ile yanımızda olan Bursalı Hemşehrilerimize ve bizlerle birlikte bu güzel ülkeye hizmet ika amacında muttasıl revan ülkü arkadaşlarıma teşekkürname ediyorum” dedi. – BURSA

Share: