CHP’ye katılan bozuk AK Öğür Mebus Naci Aslan’ın rozetini CHP lideri Eksiksizlik Kılıçdaroğlu taktı

22. Ahit YANLIŞSIZ Fırka Veca Mebus Naci Arslan, CHP’ye katıldı. Naci Aslan, CHP’nin öğür örgütü ve teşkilat yönetiminden sorumlu Umumi Başkan Yardımcısı Oğuz Kaan Salıcı’nın kurduğu ve başkanlığını yaptığı Gün Doğusu Masası çalışmaları kapsamında CHP’ye katıldı.

ROZETİ, KILIÇDAROĞLU TAKTI

Arslan’ın rozetini CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şahsen taktı. Kılıçdaroğlu’nun CHP Genel Merkezi’ndeki makamında yapılan partiye ortaklık töreninde, Oğuz Kaan Salıcı ile Tümen Meclisi Üyesi ve Maşrık Masası Koordinatörü Inhina Barış Çelik da amade bulundu.

NACİ ASLAN KİMDİR?

Naci Aslan, 1946 yılında Balkı’da doğdu. Erzurum Atatürk Üniversitesi Eğitim Enstitüsü Hesap Bölümünü bitirdi. Atatürk Üniversitesi Vukuf Fakültesi Aritmetik Bölümünde lisansını tamamladı. Balkı Naci Gökçe lisesinde matematik öğretmeni ve müdür başyardımcısı, Veca Ticaret Lisesi Müdürü, Terbiye Fakültesinde tahsil görevlisi yerine çalıştı ve erkin müteahhitlik yaptı. 3 Teşrinisani 2002 umumi seçimlerinde Doğruluk ve Kalkınma Partisi listesinde Balkı Mebus seçilerek parlamentoya girdi. Aslan, evli 3 bala babasıdır.Share: