CHP Umumi Başbuğ Yardımcısı Torun, Konya’da partililerle buluştu Açıklaması

CHP Umumi Başkan Yardımcısı Seyit Torun, Konya’de partisinin mülk başkanlığında partililerle bire bir araya geldi.

Torun, CHP Antalya Milletvekili Cavit Günahsız ve Adana Milletvekili Burhanettin Endişe ile partisinin Konya İl Başkanlığında düzenlenen basın toplantısında, şehremaneti ve örgütlerini daim ziyaret ederek, düşün alışverişinde bulunduklarını belirtti.

İzmir’bile CHP’li Belediyelerde Tarım Çalıştayı yapacaklarına değinen Torun, çiftçilere lacerem katkı sağlanacağı ve gelirin bittabi artırılacağı kadar konularda mesai yapıldığını söyledi.

Torun, rastgele yıl belediyelerin, yerli yönetimlerin yaz ayında 3 ay kesintilerinin yapılmadığını hatırlatarak, “Bu yıl maalesef bibi kesintiler bitmeme ediyor. Belediyeler vatandaşlara yer makro hizmeti götürücü, birinci derecede bakım götüren birimler. Seçkin yıl yaptığınız kadar bu yıl bile umum belediyeler için, 1391 uray için bu kesintileri hiç değilse yılbaşına büyüklüğünde yapmayın, belediyeler birlikte bu süreçte abat bire bir dem alsın.” diyerek konuştu.

Sorunlara hal temin etmek üzere çalışmalara devam edeceklerini anlatan Torun, “Sorunların çözümü sandıkta. Yapılacak evvel seçimde inşallah bu yapıyı sandıkta yeneceğiz ve halkın iktidarını kuracağız. Bizim bunu yapabilecek gücümüz var. Bu ülkenin sorunlarını biliyoruz, bu sorunları çözecek hem anamal birikimimiz, hem kayırıcı birikimimiz, hem vukuf birikimimiz var.” ifadesini kullandı.Share: