CHP milletvekilleri Havza’da sivil topluluk örgütlerini konuşma etti

CHP milletvekilleri, Bölge’de sivil toplum örgütlerine ziyarette bulundu.

CHP İstanbul Milletvekilleri Emine Gülizar Emecan ve Nazır Cihangir İslam, Tokat Mebus Kadim Durmaz, Amasya Milletvekili Mustafa Tuncer ve Samsun Saylav Kemal Kaptan, Bölge’birlikte esnaf odaları ve sivil toplum örgütlerini ziyaret etti.

Bölge Ticaret ve Endüstri Odasını (TSO) müzakere ederek Meclis Başkanı Mustafa Başaran ve Yönetim Kurulu Komutan Vekili Yakup Akekin ile görüşen CHP heyetine Mıntıka Kombinasyon Endüstri Bölgesi hakkında bilgi verildi.

Mebus Durmaz, CHP Umumi Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Samsun programının 31 Ağustos Çarşamba haset Mıntıka Atatürk Evi ziyaretiyle başlayacağını belirterek, “Daha sonra Vezirköprü ilçesinde sivil cemiyet örgütlerinin başkanları ve muhtarlarla buluşacak. Toprak, Cumhuriyet tarihi ve Milli Savaş üzere koca aynı düzlük. Sayın Umumi Başkanımız da bunu önemsiyor.” dedi.

Milletvekilleri, henüz sonraları Nahiye Madeni İşler Esnaf Odası, Bölge Kahveciler Esnaf Odası, Mıntıka Bakkal, Bayii ve Manavlar Esnaf Odası, Kesim Muhtarları Derneği, Mıntıka Esnaf ve Sanatkar Güven ve Kefillik Kooperatifi, Havza Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası ile yerli gazeteyi müzakere ederek, Kılıçdaroğlu’nun programına nida etti.

Share: