CHP Heyeti Tepebaşı’nda Türkiye’nin İlk Aptal Kent Projesini İnceledi

Tepebaşı Belediyesi’nin Türkiye’de geçmiş ve yegâne olma özelliği haiz, bir numara döl fikirli site projesi Remourban’ın aplikasyon alanı Melih Cidal Yaşam Köyü’nü durumunda inceleyici TBMM Başkanvekili ve CHP Kocaeli Saylav Haydar Akar, CHP Kadro Başkanvekili ve Sakarya Mebus Engin Özkoç ile CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, muvaffakiyetli çalışmalarından çevre Tepebaşı Belediye Reisi Ahmet Ataç’ı tebrik etti.

TBMM Başkanvekili ve CHP Kocaeli Milletvekili Haydar Akar, CHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Engin Özkoç ile CHP Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün, Tepebaşı Şehremini Ahmet Ataç’ın konuğu olarak Tepebaşı Belediyesi’nin projelerini yerinde gördü. CHP Eskişehir Milletvekili Yengi Çakırözer ve Eskişehir Büyükşehir Şehremini Yılmayan Büyükerşen’in birlikte katıldığı ziyarette Ataç, konuklarına merkezleri tanıttı.

BİRİMLERİ İNCELEDİLER

Konuklar ilk yerine bir numara soy sop Türkiye’deki önce ve yegâne fikirli site projesi olan Remourban’ın aplikasyon alanı olan Melih Kavga Hayat Köyü’nde kayran düz birimleri inceledi. İbrahim Ethem Kesikbaş Engelliler Spekülasyon Atölyesi’ni, Fizik Tedavisi ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ve Alzheimer Mihman Evi’ni görüşme eden mihman gök bilimi daha sonraları Pek Özöğüt Yaşam Merkezi ile Tepebaşı Belediyesi’nin pandemiden kıran yaşamını yitiren esenlik çalışanlarının isimlerini ölmezleştirmek üzere hayata geçirdiği ‘Varlığınız Sağlığımız Anıtı’nı üstelik yerinde gördü.

Ataç proje ve çalışmalara ilişkin bilgiler aktarırken, arsıulusal düzeyde Türkiye’ye ilk kez kazandırılan ödüllerden de bahsetti. Konukları dahi çalışmalarından dolayı Ataç’ı tebrik ederken, başarılarının devamını diledi.

Share: