Boşanma aşamasında olduğu karısını adliye önünde defaatle bıçakladı

Metrukiyet aşamasında olduğu karısını adliye önünde tekraren bıçakladı

25 yaşındaki genç karı güç yaralandı

SAKARYA Sakarya Adalet Sarayı mevkiinde bulunan plaza uğrunda kocası, metrukiyet aşamasında oldukları ve tıpkısı süredir ayrı yaşadıkları öğrenilen 25 yaşındaki karısını yüz kere bıçaklayarak kısık yaraladı. Eşini yaralayan koca, suç aleti ile gelişigüzel yakalanarak gözaltına alındı.

Görüngü, Adapazarı ilçesi 15 Temmuz Camili Mahallesi’nde mevcut adliye binası karşısında mevcut iş merkezi mevkiinde yaşandı. Edinilen bilgiye bakarak, metrukiyet aşamasında oldukları ve bire bir süredir ayrı yaşadıkları öğrenilen E.B. ile Ş.B. davaları amacıyla adliyeye geldi. Adliye binası karşısında bulunan ayrımsız işletmede oturan karısı ile karşılaşan herif E.B., 25 yaşındaki Ş.B.’yi 4-5 ayrı yerinden bıçaklayarak bati yaraladı. Karısını bıçaklayan koca, adliyede görevli polis ekiplerince suç aleti ile birlikte yakalanarak tembel ayla getirildi. Bölgeye gönderme edilen afiyet ekiplerince önceki müdahalesi yapılan ve durumunun vahim olduğu öğrenilen taze karı ise Yenikent Fehamet Hastanesine kaldırıldı.

Olayda kullandığı bıçakla gelişigüzel yakalanan ve gözaltına alınan şahsın Asayiş Idarehane Müdürlüğündeki işlemlerinin sürdüğü öğrenildi. Mavera yandan, olayın bir lahzada çekilen görüntülerde ise şahsın gözaltına alındığı anlar ve çevredeki özge kadınların yaşanan olaya gösterdiği tepkiler meydan aldı.Share: