Bodrumspor Ustalık Direktörü İsmet Taşdemir: Ligdeki hiçbir maç süssüz değil

Spor Dip 1’inci Tabur’üstelik sezonun geçmiş mağlubiyetini Altay deplasmanında düzlük önder Bodrumspor, bu hafta Manisa Ayak Topu Kulübü’nü evinde yenerek kaybını telafi etmek istiyor. Maçın hazırlıklarını İlçe Stadyumu’nda sürdüren yeşil-beyazlı ekipte Erkan, Koray, kaleci Mürtefi Türkan, Saygınlık Akbay, Süleyman Özdamar ve Üzeyir’in sakatlıklarının olduğu bildirildi. Bodrumspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, “Altay’ın kadrosunda güzeşte yıl Süper Tabur kadrosundan kalan 9 aktör oynuyor. Dipte olmalarının verdiği kapalı süreçten yağlık bile bir direnç ortaya koydular. 2 golü zat hatamızdan yedik ama bu Altay’ın ortaya koyduğu mücadeleyi beğenmemek değil. Çok akla yatkın oynadılar, biz kalık yaptık ve yenik olduk. Bu hafta Manisa FK maçı da print benzeri karşılaşma. Ligdeki hiçbir maç cılız değil. Deplasmandaki sonuç maçlarında Samsunspor’u yendiler. Aut sahada daha gür oynayan tıpkısı takımlar. Sağlam ayrımsız rakip ama biz da ağırlık takımız” dedi.

ALİ AYTEMUR: YOLUMUZA EMİN ADIMLARLA DEVAM EDECEĞİZ

Bodrumspor’un tecrübeli defans oyuncusu Büyük Aytemur, yollarına emin adımlarla devam edeceklerini söyledi. Ali, “Ligde 5 haftayı geride bıraktık. Çokça cesim bire bir savaş ortaya koyduk. Önder durumdayız amma sonuç hafta mutsuzluk yaşadık. 5’inci hafta karşılaşmasında evvel müddet bulduğum dakikalar oldu. Umarım ligin mankafa kalanında elan çok eşkal şansı bulabilirim. Ben takıma yıpranmamış katıldım amma buradaki müstevi haddinden fazla bol. Çokça mutluyuz, yolumuza güvenli adımlarla devam edeceğiz” diye konuştu.DRAZIC ÇOKÇA MUTLU

Bodrumspor’un ecnebi oyuncularından Dejan Drazic ise “Şuana büyüklüğünde ongun gidiyor. Ego takımın potansiyeli olduğunu düşünüyorum. Tabur çokça ince bir maraton, kimi vakit zayiat yaşayabiliriz bu hafta yaşadığımız kadar amma bu kayıpları telafi etmemiz amacıyla öbek mufassal bir maraton. Takımı haddinden fazla gani görüyorum. İlk geldiğimde hazırlanmam için beş altı bir müddet vardı. Kul bunun için hocadan müddet istedim. Bu süre 4-5 haftalık ayrımsız süreydi ve o de geçti. Bu maç bakımından oynadım ve fizik adına çıktı oynayabileceğimi hissediyorum” dedi.

Share: