Bodrumspor-Manisa FK maçının peşi sıra

Spor Kaba Et 1. Lig’in 6. haftasında misafir ettiği Manisa FK ile 1-1 berabere kalan Bodrumspor’un ustalık direktörü İsmet Taşdemir, ligde alınan seçme puanın haddinden fazla eşsiz olduğunu belirtti.

Taşdemir, maçın ardından düzenlenen matbuat toplantısında, maçın düşündükleri kabil gani başladığını, alelhusus ilk yarıda faik bire bir oyun ortaya koyduklarını dile getirdi.

Haddinden Fazla stabil aynı karşılaşma olduğunu aktaran Taşdemir, “Yine gidiş bulan taraftık. Bitiremedik, bitirsek haddinden fazla evire çevire olacaktı. Baskı bire bir yığın. Alınan her puan çok eşsiz bugün tığ de aldığımızla yetineceğiz ve yolumuza devam edeceğiz.” dedi.

Manisa FK Maharet Direktörü Levent Eriş ise önce devreyi rakibe elan bir iki perese vererek bitirmeyi hedeflerini fakat önce yarının akıbet bir lahzada penaltıdan gol yediklerini ve penaltının dahi akıllıcasına bire bir karar olduğunu tabir etti.

Eriş, hele ikinci nısıf rakip uğrunda baskıyı az buçuk henüz artırdıklarını ve berenarı kalburüstü olduklarına işaret ederek, “İkinci yarı rakip sahada gidiş bulma üstüne muvaffakiyetli olduk. Biz yolumuzda sakıncasız adımlarla ilerliyoruz. Haddinden Fazla canlı oyuncularımız var ve onları kazanmaya bitmeme ediyoruz. İnanıyorum ki onlar etraflı süre bu takıma katkı sağlayacaklar.” diye niteleyerek konuştu.

Share: