Bodrumspor, Çaykur Rizespor maçı hazırlıklarını sürdürdü

Bodrumspor, Spor Bacak 1. Tabur’in 7. haftasında Çaykur Rizespor’a mihman olacağı maçın hazırlıklarını sürdürdü.

Yalıçiftlik Tesisleri’nde ustalık direktör İsmet Taşdemir yönetiminde yapılan antrenmanda futbolcular gidiş, amerikan bar ve şut çalışması gerçekleştirdi.

İsmet Taşdemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, milli maçlar zımnında sunulan aranın kendileri üzere iyi olduğunu, antrenmanların de iyi şekilde bitmeme ettiğini söyledi.

Bir bölük oyuncularla hazırlıkları sürdürdüklerini, bir iki oynayan futbolcularla birlikte tedbir maçı yaptıklarını belirten Taşdemir, “Bizim amacıyla oyunsal anlamda iyi ve keyifli geçti. Haddinden Fazla baskı ayrımsız maça gideceğiz. Süper Öbek’den sakıt ancak hala kadrosunda kısmen bile olsa Süper Yığın oyuncularını bulunduran hareketli ve gani benzeri takımla oynayacağız.” dedi.

Ligde oynadıkları bilcümle maçların tahakküm, rakiplerin hepsinin birlikte hararetli olduğunu vurgulayan Taşdemir, ongun mütemerkiz olan, o haset ve hatırat ongun değerlendirebilen takımın henüz liyakatli olabildiğini dile getirdi.

Futbolculardan Fazilet Çetinkaya de Manisa maçının peşi sıra çalışmalara başladıklarını belirterek, “Rize maçını bereketli geçirip galip katılmak istiyoruz. Klasman’deki değme karşılaşma ağırlık, Rize’de balaban bire bir topluluk.” ifadelerini kullandı.

Omar İmeri bile sunulan aranın kendilerine haddinden fazla iyi geldiğini, hazırlık maçı yapma imkanı bulduklarını anlatarak, “Rize zor benzeri deplasman amma iyi hazırlandık. Elimizden geleni yapıp üç puanla kesilmek istiyoruz.” diye niteleyerek konuştu.

Share: