Başkan Orkan, ağız inşaatını inceledi

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Başkanı Orkan, muhtarlar ve esnaf temsilcilerine misafir olurken, Naipli ve Bakacak Mahallelerine yapılacak dudak inşaatlarında incelemelerde bulundu. Başbuğ Orkan’a ziyaretlerinde DOĞRU Tümen Balıkesir Mebus Adaletli Polat’te eşlik etti.

Her fırsatta mahalle ve esnaf ziyaretleri ile vatandaşlarla bire bir araya gelen Karesi Şehremini Dinçer Orkan, kaymakamlık halkının nabzını tutmaya bitmeme ediyor. İlk olarak eşkâl mahalle muhtarlarına misafir olan Başkan Orkan, buluşmada Karesi Belediyesi çalışmaları hakkında hikmet verirken, muhtarların kâm ve önerilerini aldı. Muhtarlara hoşsohbetleri üzere teşekkürname fail Orkan henüz bilahare ziyaretlerine AK Tümen Balıkesir Mebus Adil Çelik, DOĞRU Fırka Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu, İlçe Eş Kolları Başkanı Ayfer Özsoy, Cahillik Kolları Başkanı Kamil Karaca Yılmaz ile partililer zevcelik etti.

Esnaf Odalarına mihman oldular

Milletvekili Adil Polat, Komutan Yusuf Hocaoğlu ve Başbuğ Dinçer Orkan öncülüğündeki yıldız bilimi Balıkesir Esnaf ve Sanatkarları Odaları Birliği Başkanı Fehmi Erdem ve yönetim kurulu üyelerini müzakere ettiler. Esnafın sorunlarının dinlendiği ve yapılacak çalışmalarla ilgili düşünüm alışverişinde bulunulan ziyaret sonrası Komutan Yiğitlik heyete teşekkür etti. Astronomi elan sonra Hasan Ağababa Çarşısı esnafını üstelik ziyaret ederek aldatıcı amal ve bereketli kazançlar temennisinde bulundu.

Naipli ve Bakacak’ta yunak karşılama

Esnaf ziyareti ardından Milletvekili Adaletli Polat, Başbuğ Yusuf Hocaoğlu ve Başkan Dinçer Orkan daha sonraları Naipli ve Bakacak Mahallesine ziyarette bulundular. Projelendirme çalışmalarının bitmeme ettiği Naipli Kavşağı’nda incelemelerde bulunan heyet daha sonraları mahalle muhtarı ve vatandaşlarla karye kahvehanesinde ayrımsız araya geldi. Komutan Orkan kavşağın gelişmemiş sürede tamamlanacağını belirtirdi. – BALIKESİR

Share: