Başbuğ Sunar, muhtarlara yemek verdi

Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar, 19 Ekim Muhtarlar haset zımnında ilçede görev özne muhtarlara aşındırmak verdi. Programa DOĞRU Fırka Erzurum İl Başkanı Mehmet emniyetli Saf ve DOĞRU Tümen Palandöken İlçe Başkan Yardımcısı Altan Arslan da katıldı.

Merkez ve kırsalda görev işleyen muhtarlarla Palandöken Belediyesi Yemek Salonunda verdiği yemekte bir araya mevrut Başbuğ Sunar, 19 Teşrinievvel Muhtarlar Gününü kutlayarak, uray hizmetlerine sağladıkları katkıdan muhit teşekkürname etti.

Komutan Sunar, “Erzurum’un zirvesini ifade fail Palandöken’imizde, sizlerle birlikte berenarı liyakatli çalışmaları hayata geçirdik. Sizlerin düşünüm ve tespitleri bizim amacıyla çetin sefer haritası oldu. Hepinize değişik teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullanarak, muhtarların yaptığı görevin ehemmiyetine aksan yaptı.

Sunar, “Muhtarlık kurumu, bu ülkenin yeryüzü ücra köşesine kadar uzanan müstesna tıpkısı alım. Hizmetin zamanında ve yerinde halka ulaşmasını terazi noktasında sizden aldığımız destek haddinden fazla nadir. Değme fırsatta altını çiziyorum ki, Uray – Muhtarlık işbirlikleri, sorunların belirleme ve çözümünde anahtar cafcaf üstleniyor. Elhamdülillah göreve geldiğim günden bugüne kadar her birinizle uyum içerisinde çalıştık. Mahallelerimize bilcümle gelişigüzel bakım taşıdık.” dedi

Yemeğe katılan 26 muhtar dahi Palandöken Belediye Başkanı Muhammet Sunar’a teşekkür ederek, “Mahalle sakinlerimizin murat, dilek ve önerilerine simultane yanıt veren kıymetli başkanımıza, bu balaban daveti ve ikramı amacıyla müteşekkiriz.” ifadelerini kullandılar. – ERZURUM

Share: