Bartın’da Düzenlenen Cumhuriyet Altını Kupası Satranç Turnuvası’nın Kazananları Anlaşılan Oldu

Bartın’da; İnci Bankoğlu Terbiye ve Hars Vakfı (İBEV), Deneyimsizlik ve Spor İl Müdürlüğü ile Bartın Satranç Federasyonu tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası Satranç Turnuvası’nın kazananları muhtemelen oldu. Turnuvada dereceye giren katılımcılara 5 bin lira dünyalık ödülü, kupa ve madalyaları erte Vakıf’ta düzenlenecek tören ile verilecek.

İBEV, Cahillik ve Spor İl Müdürlüğü ile Bartın Satranç Federasyonu’nun Bartın’da düzenlediği Cumhuriyet Altını Kupası Satranç Turnuvası’nın kazananları galiba oldu. 106 katılımcının yarıştığı ve 3 kategoride planlı Turnuva’ ya Gençlik ve Spor Müdürü Halil Akkaş, Spor Hizmetleri Müdürü İhsan Altekin, Büro Müdürü Hisse Senedi Bunaltıcı Satranç Federasyonu İl Temsilcisi Dinçer Çelik dahi katıldı.

Açık Kategori’de Irade Duhan Akgün, Parviz Rzayev, Topluluk Yılmaz, Soyluluk Karabudak ve Kıvanç Özcan; 14 Yaş ve Altı Kategorisi’nde Erberk Basri Erdil, Eylül Yılmayan, Mustafa Nimet Polater, Uras Harabelik, Baran Makar; 10 Gözyaşı ve Altı Kategorisi’nde ise Ömer Salih Dürüst, Fatih Fazilet Köse, Rüzgar Polat, Doğukan Yıldız, Rüzgar Deniz Güvel kazandılar.

Turnuvada dereceye giren katılımcılara yarın düzenlenecek törende 5 bin lira dünyalık ödülü, yürek ve madalyaları verilecek.

Share: