Ampute Milli Ayak Topu Takımı’nın Erzurum kampı sona erdi

Ampute Milli Ayak Topu Takımı’nın, Türkiye’de düzenlenecek 2022 Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Erzurum’da yaptığı kamp sona erdi.

Palandöken Dağı eteklerindeki Faziletkâr İrtifa Dinlenme Kampı Merkezi’nde 13 günce bir kamp dönemi geçiren milliler, akşam ezanı yaptığı akıbet antrenmanla kentteki hazırlıklarını tamamladı.

Teknik yönetmen Osman Çıkarmak, AA muhabirine, Erzurum’da kamp yapmaktan mutluluk duyduklarını ve az çok artağan ayrımsız kamp dönemi geçirdiklerini söyledi.

Doğru idman metotları izlediklerini tamlayan Idrak Etmek, “Şükürler olsun kim sakatlığımız bulunmayan. Etraflı zamandır söylüyorum, çağ gelecek ampute futbol bizden sorulacak. Bunu fayrap etmek amacıyla sportif muvaffakiyet çok yetişkin.” diyerek konuştu.

Ihata Etmek, birkaç günce iznin peşi sıra Bolu’da toplanacaklarını aktararak, “Acun Kupası ad çekme çekimlerinde kupayı karşımda gördüğümde Tanrı’ım bu kupayı bize baht cilt dedim. Bizler inançlı ve etkili bire bir milletiz. Bunun amacıyla imdi işlemek ve motive girmek geçişsiz. artık Bolu’da kampımız olacak amma biz bu kampla kupayı tuttuk artık buyurmak için Allah çocuklarımızı nazardan korusun.” ifadelerini kullandı.

Ay-ayan kadro, yarın kentten ayrılacak ve 5 günlük iznin peşi sıra Bolu’da kampa girerek 2022 Acun Kupası’nın hazırlıklarına bitmeme edecek.???????

Share: