AK Partili Hamza Incitici: “SELIM Öğür Türkiye’dir, milletimizin 21 yıldır gönlündeyiz”

SELIM Parti Umumi Başbuğ Yardımcısı Hamza Kırıcı, “İlk günden bu yana 81 ildeyiz. Olmadığımız bir tane bire bir kaymakamlık, kasaba, mahalle, karye, kasaba namevcut. Çünkü kimseyi ayırt etmedik. AK Tümen Türkiye’dir. Milletimizin 21 yıldır gönlündeyiz. Gönüllerde biriz, sandıkta dahi esasen birinci tümen olacağız” dedi.

SELIM Tümen, kuruluşunun 21. yılını ‘Aynı olduk, 21 olduk’ temasıyla 15 Ağustos’ta ATO Congresium’da gerçekleştirecek dümdüz ayrımsız programla kutlayacak. AK Öğür Genel Başbuğ Yardımcısı Hamza Zehir, Cumhurbaşkanı ve YANLIŞSIZ Öğür Umumi Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın bile tıpkısı enformasyon yapacağı programın ayrıntılarını ATO Congresium Kurultay ve Işporta Merkezi’nde düzenlediği matbuat toplantısı ile paylaştı.

Programda davetliler, Cumhur Reisi Erdoğan’ın siyasi hayatından kâh nazik kesitlerin düzlük aldığı, DOĞRU Öğür’nin geçmişinde karşılaştığı kâh engeller ve hayata geçirdiği hizmetlerin anımsatıldığı iki “Ant Tüneli”ni gezebilecek. 21 yıldaki icraat, projeler ve şanlı dönüm noktalarının rubai dördül anlatıldığı devir tünelini konuşma edenler, elan bilahare kurulacak stantta VR gözlükler (Metaverse tekniği) ile hayata geçirilen kocaman projelerin gösterildiği aynı gezintiye çıkacak. Kutlamalar çerçevesinde antrparantez Reisicumhur Erdoğan yoluyla kaleme alınan tezkere AK noktalarda vatandaşlara verilecek.

YANLIŞSIZ Parti’nin Türkiye Cumhuriyeti tarihinin yer tafsilatlı müddet iktidarda kalmayı başarmış siyasal debi olduğunu söyleyen Hamza Biberli, bu başarının AK Parti’nin yalnızca aynı siyasi parti olmaktan çokça elan fazlası olmasından encam geldiğini söyledi. YANLIŞSIZ Öğür’nin 21. yılını ‘Bir olduk, 21 olduk’ sloganıyla kutladığını tabir fail Elem, “Hem milletimizle aramızdaki dilek büyü hem dahi beher DOĞRU Partilinin birbirini karı yerine görmesinden yola çıkarak bu sene ‘Bire Bir olduk, 21 olduk’ dedik. Bu slogan DOĞRU Tümen serüveninin açık aynı gerçeğidir. DOĞRU Parti geçmişinden aldığı güçle zaman elan hareketli, elan işlek, daha eskimemiş ve elan canlı tıpkısı partidir. DOĞRU Parti, gücünü ve zorlukların karşısında sağlam ayrımsız şekilde durabilmesini lideri Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde herhangi bir kademesiyle bağlanak ve el birliği içerisinde olmasına borçludur. Benzeri olmanın ve kenetlenmenin DÜRÜST Parti’ye verdiği ağır sıklet, lüzum kapatma davası, e-andıç, kaos girişimleri gerekse bile darbe girişimi ve antidemokratik yaklaşımlarda partimizin ve mensuplarının akva ayrımsız şekilde durmasına açar olmuştur” dedi.

AK Tümen’nin 21 almanak serüveninde Türkiye’nin herhangi bir durumunda olduğunu belirten Izdırap, “Bu yönüyle biz takkadak ayrımsız siyasal partiden ötesiyiz. İlk günden bu yana 81 ildeyiz. Olmadığımız bir tane bir kaza, kasaba, mahalle, köy, yer bulunmayan. Zira kimseyi ayırt etmedik. SELIM Tümen Türkiye’dir. Milletimizin 21 yıldır gönlündeyiz. Gönüllerde biriz, sandıkta dahi tekrar birinci fırka olacağız. Eski seçimlerde bir ve bu arada namına zahir birinci öğür olduysak, 2023’te da galebe bizim olacak. İnşallah önümüzdeki yıllarda partimizin 22, 23, 25, 30 ve henüz nice yıllarını kutlarken üstelik YANLIŞSIZ Fırka’nin Hakk’a ve bölüt hizmet yolundan sapmadığını göğsümüzü gererek söyleyebileceğiz” açıklamasında bulundu.

DOĞRU Fırka’nin yapılış yıldönümünü vakit kaybetmeden yarın gerçekleştirilecek programlarla kutlamayacaklarını belirten Keskin, “Ülkemizin ciharıyek beraberinde, 81 ilimizde zaman kurulan SELIM Noktalar ile vatandaşlarımıza ikramlar dağıtacağız ve bu esnada Cumhurbaşkanımız, Umumi Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın milletimizin her bir ferdi üzere kaleme aldığı mektubu vatandaşlarımıza takdim edeceğiz. Mektupta liderimiz, milletimize verdiği destekten, kurucularımıza ve üyelerimize ise yaptığı çalışmalardan ötürü şükranlarını rapor etti” dedi.

Bugün Cumhurbaşkanı ve DOĞRU Öğür Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından kısaca 11 milyon organizasyon mensubunun telefonlarına aynı mülahaza gönderileceğini birlikte söyleyen Çığlık, 81 ilde belirtik hava lansman çalışmaları yapıldığını, billboardlarda Cumhur Reisi Erdoğan’ın vatandaşlarla birlikte olduğu doğal fotoğraflar kullanıldığını aktardı.

Ahit Tüneli, VR gözene ve vukuf yarışması

ATO Congresium Kurultay ve Sergi Merkezi’nin fuaye alanında Reisicumhur Recep Tayyip Erdoğan’ın politik hayatından ara sıra nazik kesitlerin saha aldığı, DÜRÜST Parti’nin geçmişinde karşılaştığı gâh engeller ve hayata geçirdiği hizmetlerin anımsatıldığı iki sayı “Ant Tüneli” olacağını bile sözlerine ekleyen Dağ, kurulacak stantta VR gözlükler (Metaverse tekniği) ile ziyaretçileri hayata geçirilen yüce projelerin gösterildiği tıpkı gezintiye çıkaracaklarını kaydetti. Kurulacak bilgi yarışması standında ise siyasal konularda kendine güvenen müsabık ve misafirlere ara sıra sorular sorulacağını ve kudretli olanlara armağan takdimi olacağını dahi tamlayan Biberli, ‘Tıpkı olduk, 21 olduk’ hashtagiyle iki dönüş süresince paylaşımlar yapılacağını bildirdi. 21. yıla hususi videolar hazırlandığını de anlatım eden Yara, “İnşallah bunları içtimai medya mecralarından paylaşacağız. Gerçekleştireceğimiz programda yine ciddi zamanlarda yaşadığımız oylumlu olaylara ilişik hazırladığımız kısa film konuklara izletilecek” dedi.

Hamza Biberli, kutlamaların yapılacağı alanda incelemelerde bulundu. Burada VR gözlüğünü de deneyen Izdırap, deneyimlerini basın mensuplarıyla paylaştı. – ANKARAShare: