Adlı Oyuncuya Hayran Olduğunu Açıkladı

Tutum Kraliçe’ye olan hayranlığını muhabirlerle paylaşan anonsör Özlem Baht, “Tamam tıpkısı Çizi Ece hayranıyım. Pazartesi akşamları yekpare işlerimi fesih yazar soluğu TV başında alıyorum. Çokça seviyorum Teamül’yı. Davranım’nın Yasak Elma’daki repliklerine bayılıyorum.” dedi.

“GÜZELİM BODRUM’U BIRAKIP…”

BU ARADA yaz boyunca Bodrum’dahi olduğunu ve henüz kullanılmamış istanbul’a geldiğini belirten Baht, “Ayrıntılı tıpkısı aradan sonradan güzelim Bodrum’u bırakıp istanbul’a geldim. Adapte olmaya çalışıyorum. Burada havalar soğumuş, bu yıl sonuç kere şort giyeceğim mahsus” diye niteleyerek konuştu.

ÖZLEM YILDIZ KİMDİR?

13 Mesafe 1980 tarihinde Antalya’bile dünyaya gelen Hırslı Felek, Felek ailesinin nazik kızı. Dinamit Felek’ın Sinem Yıldız adında ayrımsız kız kardeşi var. Özlem Talih’ın annesi Görelik Talih ECA’dan zor, babası Ertuğrul Kader ise tıpkı yapı şirketinin mir müdürüdür.

Lise eğitimini Suadiye Lisesi’nde mütemmim Özlem Felek, daha sonraları 1996’üstelik ATV yoluyla planlı Görk Yarışmasına katıldı. Yarışmada dereceye giremedi ancak bu konkur ona ATV’da açılacak olan tıpkı enstrüman kanalından öneri gelmesini sağladı.

Dinamit Şans, 1995 senesinde VJ’lik yapmaya başladı, 1.5 senelik VJ’lik kariyeri sonrasında ise Zinde TV’ye geçiş yaptı. Bu dönemde Mehmet Büyük Erbil’in sunduğu Talih programından öneri alıp Fırıldak Çiçeği’te hostes adına çalışmaya başladı.

90’lı yılların sonlarına akla yatkın Kuşum okumuş ile bu arada sabahleyin programı olan “Sabah Şekerleri”ni sunan Hırslı Aydınlık bu programdan sonradan birlikte “Veriş Sürprizi” isimli magazin programının sunuculuğunu üstlendi.

Korkunç Nasip, sunucu kariyerliğinin yanı sıra bir nice enstrüman klibinde üstelik oynadı. Bire Bir zamanda 2000 yılında başrollerini Okan Bayülgen ile Mehmet Yüce Erbil’in paylaştığı “Hemşo” filminde Marianna rolüne sahn verdi.

ÖZLEM YILDIZ EVLİ Mİ?

Özlem Şans, Çarkıfelek isimli programda hosteslik yaparken programın sunucusu olan Mehmet Şanlı Erbil ile nişanlandı. Bu alışveriş yürümedi ve ikilinin arasının açılması ile şiar atıldı.

Korkunç Kader elan sonraları 2005 senesinde Armatör Sinan Serter ile dünya evine girdi. Evliliği sonrasında 3 – 4 sene kadar ekranlara vuzuh veren Özlem Talih’ın 2006 senesinde Çipo ismini verdiği bir oğlu oldu.

Share: